• DOLAR 32,28 %-0.10
  • EURO 34,95 %0.43
  • ALTIN 2.409,56 %0.10
  • BİST100 10.166 %1.14
  • BITCOIN 68.000 %0.59
  • ETHERIUM 3.540 %1.27
22°

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç Haberleri

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç haberleri ve güncel AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç gelişmeleri, AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç ile ilgili tüm video, AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç fotoğrafları ve AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Güncel

İnşaatın durdurulduğu belirtilen Kent Meydanı, Millet Bahçesinde çalışmalar devam ediyor. Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve İl Başkanı açıklama yaptı.

Güncel

Cangüller Treyler'in KARORSAN'daki yeni fabrikası görkemli bir törenle açıldı. Fatih ve Ferhat Cangül kardeşler açılışın gururunu yaşadı.

Alt Manşet

CHP Karabük Milletvekili Cevdet ve AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, Almanya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Güncel

AK Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Sertaş Karakaş, her mahalle gezilerinde olduğu gibi İsmetpaşa mahallesin de de binler ile yürüdü.

Eskipazar

Milletvekili Ali Keskinkılıç ile Belediye Başkan Adayı Serkan Civa, Eskipazar'a hizmet etmek için hemşerilerinin kendilerine imkan tanımalarını istiyor.

Güncel

AK Parti'nin Karabük Aday Tanıtım Toplantısı, yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Güncel

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, Filyos Limanı'nın demir yolu ve kara yolu bağlantısı yapım çalışmasının başlamasının umut verici olduğunu...

Güncel

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya'yı karşılama töreni, Hürriyet Caddesinde yoğun kalabalığın katıldığı mitinge dönüştü.

Güncel

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, TBMM görüşmelerinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'na sorular yöneltti.

Güncel

Bir kamu çalışanının iddiasına göre; Vali Yavuz, Milletvekilleri Keskinkılıç ve Akay, Başkan Elif Köse ile onlarca vatandaş gizli örgüt sempatizanıymış.

Güncel

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Karabük'teki ittifak konusunu yanıtsız bıraktı

İşte Protokol Farkı: Onlara 2 metrelik ağaç, Vatandaşa 10 santimlik fidan