• DOLAR 32,19 %0.09
  • EURO 35,00 %0.03
  • ALTIN 2.507,14 %0.16
  • BİST100 10.895 %1.45
  • BITCOIN 70.289 %-1.35
  • ETHERIUM 3.809 %4.4
12°

14 mayıs seçimleri Haberleri

14 mayıs seçimleri haberleri ve güncel 14 mayıs seçimleri gelişmeleri, 14 mayıs seçimleri ile ilgili tüm video, 14 mayıs seçimleri fotoğrafları ve 14 mayıs seçimleri haberleri Karabük Net Haber sitemizde


BÖLGE HABERLERİ

İYİ Parti Karabük 2. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Yalav, il yönetiminin seçimde çalışmama kararı aldığını belirterek adaylıktan çekildi.

BÖLGE HABERLERİ

Cevdet Akay'ın CHP Karabük Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu, parti içinde çeşitli tartışmalara ve tepkilere neden olmaya başladı.

Alt Manşet

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Ali Keskinkılıç, her akşam iftardan sonra mahallelerde vatandaşlarla sohbet ediyor.

BÖLGE HABERLERİ

Memleket Partisi Karabük kurucu il başkanı Muharrem Uğur Ünsal, Milletvekili Aday Adaylığını düzenlediği toplantı ile açıkladı.

BÖLGE HABERLERİ

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde aday olmak için CHP'den Karabük Milletvekili Aday Adaylığına 12 kişi müracaat etti.

Alt Manşet

İYİ Parti Safranbolu Belediye Meclis Üyesi Gökçe Aydın, Karabük Milletvekili Aday Adaylığını parti binasında ilan etti.

Alt Manşet

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayları arasında gençlerin abisi rolünü üstlenen tanınmış iş ve siyaset insanı Salih Aydın, iddialı olduğunu...

Alt Manşet

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Gündoğdu, ilçelere giderek halkın içinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Alt Manşet

Karabük'ün yakından tanıdığı ve siyaset camiasının kaliteli isimlerinden olan Mustafa Özata, İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

BÖLGE HABERLERİ

Ahmet Dönmez MHP Karabük Milletvekili Aday Adaylığını il başkanlığındaki kalabalık bir gurupla açıkladı.

Alt Manşet

Mustafa Özata, İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Yarın da il başkanlığında açıklamasını yapacak.

BÖLGE HABERLERİ

MHP Karabük Milletvekili Aday Adayı Murat Karagül, iddialı olduğunu oryaya sererek, MHP'nin seçimlerde büyük bir başarı elde edeceğini belirtti.