• DOLAR 33,09 %0.06
  • EURO 36,33 %0.30
  • ALTIN 2.618,13 %0.15
  • BİST100 11.134 %-0.05
  • BITCOIN 63.900 %-1.99
  • ETHERIUM 3.386 %-2.12
20°

Seçim Haberleri

seçim haberleri ve güncel seçim gelişmeleri, seçim ile ilgili tüm video, seçim fotoğrafları ve seçim haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Güncel

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığının bugün yapılan olağanüstü kongresinde Hüseyin Kılıç Birlik Odası Başkanı seçildi.

Güncel

Sabah saat 08:00'da başlayan oy kullanmaya başlayan belediye başkan adayları oylarını kayıtlı oldukları seçim bölgelerinde oylarını kullandı

Alt Manşet

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, "1 Nisan’da Karabük’ün yeniden dirilişi ve yeniden yükselişi başlayacak”

Alt Manşet

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan adayı Ali Büyüközdemir, “1 Nisan sabahı, Allah nasip eder de, Belediye Başkanlığına layık görülürsem, makam...

Güncel

Yeniden Refah Partisi (YRP) Karabük Belediye Başkan Adayı İsmail Özer, Karabük terminali esnafını ziyaret etti.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, seçim ziyaretlerini sürdürüyor.

Güncel

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde robot ile yapılan seçim anketi vatandaşların dikkatini çekiyor.

Güncel

AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, “Ben beş yılda bu kataloğu yapmazsam o zaman bana sorsunlar” dedi.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Güncel

İyi Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, İyi Parti adayına destek için Karabük'e geldi.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Güncel

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.