• DOLAR 32,79 %1.53
  • EURO 35,16 %0.53
  • ALTIN 2.459,44 %2.86
  • BİST100 %
  • BITCOIN 66.500 %0.45
  • ETHERIUM 3.593 %0.34
23°

Milletvekili Haberleri

milletvekili haberleri ve güncel milletvekili gelişmeleri, milletvekili ile ilgili tüm video, milletvekili fotoğrafları ve milletvekili haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Güncel

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Safranbolu Demirciler Çarşısı 'nı ziyaret edip kömür ocağında 900 dereceye ısıtılmış demiri dövdü.

Milletvekili Cem Şahin, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

Spor

Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanımız Adem Aydım Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin ile görüştü.

CHP Milletvekili Cevdet Akay; "Yol yapmakla övünen 22 yıllık AKP iktidarı 70 km'lik stabilize yolu görmezden gelmiş ve halka yol...

CHP Karabük Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cevdet Akay, Karabük’teki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Alt Manşet

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile Milletvekili Ali Keskinkılıç arasında yaşanan sert tartışma az kalsın arbedeye dönüşüyordu.

Alt Manşet

Milletvekili Akay, “Eylemler ile söylemler uyuşmadığı taktirde gri listeden çıkmak anca hayalde kalır.” dedi.

Güncel

Milletvekili Ali Keskinkılıç’tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı.

Alt Manşet

Karabük Valisi Gürel ve milletvekilleri, selden zarar gören alanlarda inceleme yaptı

Alt Manşet

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, aldığı ilk maaşını katkı sağlamak amacıyla 3. Lige yükselen Karabük İdman Yurdu’na bağışladı.

Manşet

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç Karabük'e geldi.

Alt Manşet

14 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partisi'nden milletvekili adayı olan ve seçimin sürpriz adayı olarak anılan İsmail Özer'e ziyaretler sürüyor.