AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Hüseyin Gündoğdu, seçim çalışmalarına hız vermeden devam ediyor.

AK Partili Gündoğdu, milletvekilliğinde 3-0 yapacak kadrolara sahip olduklarını ifade ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ilk turda seçimi kazanacağını söyledi. 

 Aday adayı olduğu günden bu yana mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe durmaksızın gezdiklerini söyleyen Hüseyin Gündoğdu, saha hakimiyetini iyi kurduklarını, halkın ve seçmeninde teveccühünü kazandıklarını kaydetti. 

İlk günden bu yana AK Parti olarak, Karabük’te 3-0 yapacaklarını her kulvarda dile getirdiğini, bunu da ezbere söylemediğini anlatan Gündoğdu, “ Yaklaşık 2 ayı aşkın süredir teşkilatımızın tüm kademeleri ile birlikte adeta Karabük’ümüzü ilçe ve köylerine kadar ilmik ilmik, bir nakış edası ile, ledik, kapı kapı gezdik. Artık son viraja geldik ve hafta sonu sandık başına gidiyoruz. Seçim çalışmalarımızda hemşehrilerimizle birebir temas kurduk. Karabüklü hemşehrilerim kimin kendine hizmet ettiğini iyi bilir. Kimin samimi kimin yalancı olduğunu da iyi bilir. Necip milletimizin siyasi feraseti kuvvetlidir. Bu seçimde de en doğru kararı verecektir.

14 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminde ipi göğüsleyen yine AK Parti olacak. 21 yıldır süren hizmet aşkımızı 14 Mayıs akşamı bir kez daha taçlandırarak ilk turda yüksek bir oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçerken, Karabük'ten üç milletvekili çıkaracağımıza inanıyorum.” dedi.

Editör: Vasfiye Yılmaz