AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Durmuş Ali Keskinkılıç, seçim çalışmaları kapsamında Yenice ve Safranbolu ilçesinde vatandaşlar bir araya geldi. 

Keskinkılıç, “Her gün yollardayız, her gün sokaklardayız. Bu seçimin önemini vatandaşımıza anlatmaya çalışıyoruz” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili adayları 14 Mayıs seçim çalışmalarına sahada devam ediyor.

AK Parti Karabük Milletvekili adayı Ali Keskinkılıç, saha çalışmalarına bugün Yenice ve Safranbolu ilçesinde devam etti. Çalışmalar kapsamında Keskinkılıç’a AK Parti Safranbolu İlçe teşkilat mensupları da eşlik etti.

Safranbolu ilçesinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Keskinkılıç, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istediğini de belirtti.

“BU SEÇİMİN ÖNEMİNİ VATANDAŞIMIZA ANLATMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Milletvekili Adayı Keskinkılıç, seçim sürecine kısa bir zaman kaldığını belirterek, “Her gün yollardayız, her gün sokaklardayız. Bu seçimin önemini vatandaşımıza anlatmaya çalışıyoruz. AK Parti hizmetlerini Cumhur İttifakını bu ülke için ehemmiyetini ifade etmeye çalışıyoruz. Hamdolsun çok güzel teveccühlerle karşılaşıyoruz. Adaylıklar belli olmadan önce de, ‘Yüz yüze yüz gün’ programları ile sahada her zaman var olan bir partinin neferleriyiz. Mahalle mahalle ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimizi ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, onları da dinliyoruz. Hizmetlerimizden bahsettik, onların sorunlarını da çözmeye çalışıyoruz.” Dedi.

Milletvekili Adayı Keskinkılıç, "Vatandaşlara yakın duran siyasi bir partinin mensuplarıyız. Cumhur ittifakı olarak bu milletin de destek ve duasıyla bu seçimi hep birlikte alacağımızın kanaatindeyim" diye konuştu.
 

Editör: Vasfiye Yılmaz Tunç