Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002:2018 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi belgelendirme denetimi gerçekleşti.

TSE Baş Denetçisi Coşkun Yıldırım tarafından gerçekleştirilen ISO 9001:2015 KYS ve 10002:2018 MMYS denetiminde, üst düzey liderlik, risk ve fırsatlar yasal şartlar, teknoloji sosyal-kültürel-şartlar kuruluşun kültürü, bilgisi, performansı, üye ilişkileri, üye şikâyetleri ve ele alma politikaları gibi hususlar dokümantasyon ve uygulama açısından uygunluğu incelendi.

Yıldırım, yaptığı açıklamada, "ISO 9001: 2015 KYS ve ISO 10002:2014 MMMYS Belgelendirme tetkikinde, standarda uygun sistemin kurulduğu ve yürütüldüğü görülmüş olup, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası denetimini başarıyla gerçekleştirmiştir." dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz, "Odamızın kurumsal yapısının ve üyelerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin devamı için titizlikle takip ettiğimiz Kalite Yönetim Sistemi belgelerimizin denetiminden başarılı bir şekilde geçilmesinden dolayı çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Kalite Sistemlerimizin bundan sonra daha da geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışmalarımız devam edecektir." diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi