• DOLAR 31,20 %0.00
  • EURO 33,84 %-0.09
  • ALTIN 2.040,52 %0.37
  • BİST100 9.062,36 %-1.28
  • BITCOIN 60.000 %6.08
  • ETHERIUM 3.315 %1.75
12°

Karabük Haber Haberleri

Karabük Haber haberleri ve güncel Karabük Haber gelişmeleri, Karabük Haber ile ilgili tüm video, Karabük Haber fotoğrafları ve Karabük Haber haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Güncel

Yenice'de 60 suç kaydı olan suç makinesi oto hırsızılığından yakayı ele verdi.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, ziyaretlerine devam ediyor.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Teknoloji Transfer Ofisi, "AR-GE Projelerine Yönelik Proje Yazma Eğitimi: KBÜPro 23/24" düzenlendi.

Güncel

Yenice ilçesinde seçmeninin büyük bir kesimi Zeki Çaylı ile AK Parti Adayı Sertaş Karakaş arasında hala kararsızlığını koruyor.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından 27-28 Şubat tarihlerinde “1. Uluslararası Lisansüstü Öğrenci Sempozyumu” gerçekleştirildi

Güncel

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Güncel

Karabük’ün Yenice ilçesinde kalorifer kazanının patlaması sonucu çıkan yangında bir ev tamamen yandı. Yangında itfaiye erlerinden biri de yaralandı.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Kocaeli Kongre Merkezinde düzenlenen Marmara Kariyer Fuarına katıldı.

Güncel

Kardemir işçisi olan CHP Karabük Belediye Başkan Adayı Bayram Karadağ, gündüz çalışıyor, akşamları ise seçmenleri ile buluşuyor.

Alt Manşet

Karabük Kahyalar Köyü'nde traktör devrildi. Traktör sürücüsü kazada hayatını kaybetti.

Güncel

Ak Parti Adayı Özkan Çetinkaya, Rafet Vergili’yi kastederek “Bazı horozlar kendi öttüğü için güneşin doğduğunu sanıyor” açıklamasını yaptı.

Alt Manşet

Karabük'te ticari araç refüje çarpıp yoluna devam etti.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu