Karabük merkezli, ülkenin önde gelen Treyler imalatçısı Cangüller Treyler, Karabük Organize Sanayi Bölgesindeki yeni fabrikasında üretime başlıyor.

Lojistik ihtiyacının her geçen gün arttığı, daha pratik, hayatı kolaylaştıran, aynı zamanda doğaya saygılı üst yapılara ihtiyaç duyulan dönemde pratik çözümler sunacak ergonomik araçlar gereklidir.

Taşımacılık sektöründeki birçok yeniliklerin keşfedildiği Lojistik ve Taşımacılık fuarlarında geniş stant alanları ve göz alıcı ürünleri ile ilgi çeken Cangüller Treyler, “bizim merakımız daha yeniyi, daha sağlamı ve daha kullanışlıyı keşfetmek” diyerek, geleceğin treyler modellerini belirliyor.

Avrupa’da birçok ülke de sunduğu çözümler ile geniş satış ağına sahip olan Cangüller, bu yıl katılacağı fuarlarda da gözbebeği ürünlerini meraklılarına sergilemeye devam edecek.

Bir yandan yatırımlarına devam ederek ivmeli bir büyüme gösteren Cangüller, bu yıl yeni fabrikasının görkemli açılışı için heyecan ve merak uyandırmaya devam ediyor. Fabrika bahçesinden sosyal alanlara, idari binadan üretim hattına kadar büyük ve modern bir yapı inşa ederek gözleri üzerine çekiyor.

Kesintisiz üretim mantığıyla kurulan hatlarda birçok farklı ürünü seri şekilde üreterek, hem zaman kaybını önlemek hem de termin sürelerini azaltarak, müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor.

Değişen ve yenilenen teknolojiyle birlikte yeni fabrikasında AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek, geliştirdiği satış sonrası müşteri memnuniyeti departmanı ile de müşterilerine hem güven hem de rahatlık sunacak.

Tamir, onarım ve bakım servisi de bulunan Cangüller, bilgi ve tecrübe birikimleri, gayretli ve usta çalışanları ile güçlerini birleştirerek müşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmaya devam etme yolunda ilerliyor.

Editör: Ergün Başkaya