Eskipazar Belediye Başkanı Serkan Civa, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında göreve gelerek ilçede gerçekleştireceği ilk projesinin temelini attı. Civa, Eskipazar'a modern bir görünüm kazandıracak ve ilçe halkının yaşam kalitesini artıracak terminal projesinin temel atma töreninde bulunarak, projenin detayları hakkında bilgi verdi.

Başkan Serkan Civa, temel atma töreninde yaptığı konuşmada, terminal projesinin yıllardır ilçenin ihtiyaçları arasında olduğunu belirterek, “Vira bismillah dedik ve ilk temelimizi attık. Yıllardır ilçemizin sorunlarından biri olan terminal projemizin temelini attık. Nasip olursa Kurban Bayramı’na yetiştirmeye çalışacağız. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ben Eskipazar halkına tekrar teşekkür ediyorum bana hizmet etme fırsatı verdikleri için.” dedi.

Terminal projesi, Eskipazar'ın ulaşım altyapısını geliştirerek, ilçeye modern bir görünüm kazandırmayı ve yolculara daha kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor. Başkan Civa, projenin hayata geçmesiyle birlikte Eskipazar halkının yaşam kalitesinin artacağını ve ulaşım konusunda rahatlayacaklarını belirtti.

Editör: Vasfiye Yılmaz Tunç