AK Parti Karabük Milletvekili  Cem Şahin, esnaf ve köy ziyaretleri yaptı, çeşitli etkinliklere katıldı.

Safranbolu ilçesinde esnafı ziyaret eden Şahin, talep ve istekleri dinleyerek yapacaklarını anlattı.

Şahin daha sonra Safranbolu'da 2 dönem belediye başkanlığı yapan Nihat Cebeci'yi ziyaret ederek sohbet etti.

Önceki dönem AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş'i iş yerinde ziyaret eden Şahin, ilçe adına görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Safranbolu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çetinkaya'nın babası, Sine köyü muhtarı ve Tokatlı ve Çevre Köyleri Orman Kooperatifi Başkanı Ali Çetinkaya'yı da geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde ziyaret eden Şahin, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek Safranboluspor'un yönetici ve teknik heyetini de ziyaret eden Şahin, takıma başarılar diledi.

Daha sonra Safranbolu'nun Gayza köyüne giden Şahin, köylülerin taleplerini ve isteklerini dinledi, yapacaklarını anlattı.

Son olarak Safranbolu'nun Aşağıdana köyüne giden Şahin, köylülerle sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.

Şahin'e ziyaretlerinde AK Parti Karabük İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Koca, AK parti Safranbolu İlçe Başkanı Yasin Aydın, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Oğuzhan Şahin, Mustafa Çetinkaya, Erol Özduran, İlhan Özdemir, Hasan Erbozkurt, Mehmet Ergül, Mustafa Köşker ile İl Genel Meclis üyeleri Zafer Özdemir ve Mustafa Ünal eşlik etti.

ŞAHİN OVACIK'TA DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Milletvekili Şahin, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Karabük İl Başkan Yardımcısı Ali Erorhan, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın, AK Parti Ovacık İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile Ovacık ilçesinin Soğanlı, Yaylacılar, Avlağıkaya, Belen, Erkeç, Çatak, Taşoğlu, Yaka, Başboyunduruk ve Boduroğlu köyü Beşirağa Mahallesi'ni ziyaret ederek köylülerle sohbet etti, istek ve taleplerini dinledi.

27. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş'in dünyaevine giren kızı Büşra Güneş ile Yasin Kadıoğlu çiftinin Pelitçik köyünde düzenlenen düğün ve Mevlid-i Şerif programına katılan Şahin, çifte mutluluklar diledi.

Mevlit programına, 27. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ile AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt ve yönetimi ile il protokolünde katıldı.

5-22

4-40

3-57

2-76

1-80

Editör: Özenay Kahriman