Türkiye genelinde olduğu gibi Karabük'te de aday adaylarının çalışmalarıyla seçim heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

AK Parti'de Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları 22 Kasım tarihinde sona ermişti. Başvuruların sona ermesinin ardından 26 Kasım'da ise 8 aday adayı için çevrimiçi temayül yoklaması yapılmıştı.

Öte yandan aday adaylığı başvurularında ismi bulunmayan fakat ismi sürekli gündemde olması ve sıklıkla lanse edilmesi nedeniyle AK Parti 27. Dönem Karabük Milletvekili Niyazi Güneş'i de anketimize dahil ettik.

Bu kapsamda, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde, "AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz?" konulu anketimize katılımlarınızı bekliyoruz.

Bu gece (5 Aralık 2023 Salı) saat: 00.01 'de başlatacağımız bu anketimiz 8 Aralık 2024 Cuma gecesi saat 23.59'da sona erecek.

Aday adaylarının isimlerinin alfabetik olarak sıralandığı anketimizin sona ermesinin ardından elde edilen veriler haber sitemizde yayımlanacak.

PC, Laptop, Tablet ve Cep Telefonlarından oy kullanılacak ankette, her bir cihazdan yalnızca bir kere oy kullanılabilinecek. Bu amaçla, anketin güvenirliği için bazı teknik önlemler alındı. Oy kullandığınızda (kişisel bilgileriniz hariç olmak üzere) bazı teknik bilgiler sistem tarafından kayıt altına alınacak. Sisteme kayıt edilen bilgiler incelendiğinde herhangi olumsuz bir davranış tespit edilirse bu bilgi aday adayı dahil olmak üzere kamuoyu ile paylaşılacaktır.

"AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz?" konulu anketimizi sitemizin bir çok bölümünde görebileceğiniz gibi buraya da tıklayıp ulaşabilirsiniz. 

Editör: Haber Merkezi