• DOLAR 32,94 %-0.33
  • EURO 35,87 %-0.22
  • ALTIN 2.534,39 %-0.65
  • BİST100 11.205 %0.44
  • BITCOIN 67.100 %0.3
  • ETHERIUM 3.471 %-1.03
33°

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya Haberleri

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya haberleri ve güncel Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya gelişmeleri, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ile ilgili tüm video, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya fotoğrafları ve Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Güncel

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl kutlama töreni için Lefkoşa'ya gitti.

Güncel

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, 15 Temmuz'da yaptığı konuşmada 'Fetih' yerine 'İşgal' kelimesini kullanması ağır eleştirilere neden oldu.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü mesajı yayımladı.

Alt Manşet

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dere yataklarına sinek ve larvalara karşı ilaçlama çalışmaları devam ediyor.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, belediye personeli ile bayramlaştı.

Alt Manşet

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Jandarma Teşkilatı’nın 185. Kuruluş yıl dönümü mesajı yayımladı.

Güncel

İnşaatın durdurulduğu belirtilen Kent Meydanı, Millet Bahçesinde çalışmalar devam ediyor. Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve İl Başkanı açıklama yaptı.

Güncel

Karabük’ün sosyal, ekonomik, kültürel, eğitim, çevre, kentleşme, ulaşım ve turizm alanlarında kalkınmasına yönelik vizyon belirlemek için “Karabük Kent Vizyonu 2037”...

Güncel

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), başkanının da seçileceği Meclis Toplantısı’nda Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, ‘kınama' tartışmasına tepki verdi.

Güncel

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, dün CHP Heyetine verdiği randevuya gelemediği için CHP İl Başkanı Vedat Yaşar'ı arayarak özür diledi.

Güncel

Yeni başkan Özkan Çetinkaya'nın "belediyenin 623 Milyon borcu var" açıklamasına, önceki belediye başkanı Rafet Vergili detaylı açıklama yapacak.

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Araç Çayı'nda incelemelerde bulundu.