• DOLAR 32,72 %0.27
  • EURO 35,17 %0.50
  • ALTIN 2.435,61 %0.01
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.453 %-1.43
  • ETHERIUM 3.485 %-0.4
18°

Kahramanmaraş Haberleri

Kahramanmaraş haberleri ve güncel Kahramanmaraş gelişmeleri, Kahramanmaraş ile ilgili tüm video, Kahramanmaraş fotoğrafları ve Kahramanmaraş haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Alt Manşet

Depreme rağmen çalışma azmiyle okulun en başarılı öğrencisi olan Yusuf Kağan, birinciliğin gururunu yaşıyor.

Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremin ardından Karabük'ün Safranbolu ilçesine getirilen depremzede ailelerin çocuklarına psikososyal destek veriliyor

Karabük Valisi Fuat Gürel, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illerden 3 bin 51 vatandaşın kentte misafir edildiğini bildirdi.

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde yaşayan bir vatandaş, boşta olan dairesini, 5 yıllığına kira almadan, depremden sağ olarak kurtulan Açık ailesine açtı.

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Karabük'te depremzedeler için 9 milyon 19 bin lira yardım toplandı.

Hatay'da depremde yaşamını yitiren 8 aylık hamile öğretmen Sevde Kökçü Demir, memleketi Karabük'te son yolculuğuna uğurlandı.

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi olan 7.4 büyüklüğündeki deprem sonrası Karabük Valiliği yardım ve destek için teyakkuz durumuna geçti.

Safranbolu Belediyesi, merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi olan 7.4 büyüklüğündeki deprem sonrasında yardım kampanyası başlattı.

Karabük Valiliği, merkez üssü Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesi olan ve 10 ili etkileyen deprem nedeniyle nakdi ve ayni yardım çağrısında...

Karabük Valiliğinin Koordinasyonunda kamu ve özel kuruluşlardan deprem bölgesine, araç, ekipman ve ekiplerin sevkleri devam ediyor.

Deprem bölgesindeki arama kurtarma faaliyetlerine yardımcı olabilecek branşlardaki Karabük Üniversitesi personeli depremzedelere yardım için yola çıktı.

Karabük Belediyesi'nin deprem bölgesine yardımları devam ederken Karabük İtfaiyesi de afet bölgesinde hayat kurtarmaya devam ediyor