AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Hüseyin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezilerine Kurtuluş Mahallesi'nde devam etti.

Vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyip dertleşen AK Parti Adayı Gündoğdu, "Kurtuluş Mahallesi'nde kıymetli esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek hasbihal ettik, dua ve desteklerini istedik. Esnaflarımızla, çalışanlarımızla ve gönlü güzel hemşehrilerilerimizle her daim bir ve beraberiz." diyerek başladığı sözlerine şu şekilde devam etti:

"Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu seçimde 6 Şubat'taki depremden dolayı bir ay durmak zorunda kaldık. Bu bir aylık zamanı da  telafi etmeye çalışıyoruz. O yüzden sıkıştırılmış bir seçim propagandası yapıyoruz. Dur durak bilmeden, maksimum düzeyde insana ulaşmaya çalışıyoruz.

İnsanların zamana göre ihtiyaçları değişiyor ve her geçen gün hizmet noktasında konforu artırıcı talepleri oluyor. Bu bağlamda da AK Partimiz insanların taleplerine ve tepkilerine kulağını tıkamayıp; gördüğüne kör, duyduğuna sağır olmadan bir siyaset yaptığı için 22 yıldır iktidar olmaya devam ediyor. İnsanlar öncelikle iş istiyorlar. Çoluğuma çocuğuma iş olsun diyor . 1 Mayıs'ta Sayın Cumhurbaşkanımızın Karabük'ü ilgilendiren Kardemir'e 600 kişilik alımıyla alakalı müjdeyi verdi. Eskipazar'da Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili çalışmamız var. Belki, Kardemir kadar, 5 bin kişinin çalışacağı bir yer olacak. İnşallah istihdamı arttırmaya yönelik çalışmalarımız olacak Karabük'te."

Editör: Vasfiye Yılmaz