KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’i Rektörlük makamında ağırladı. 

Ziyarette, üretim kapasitesini geliştirerek ülke ekonomisine katma değer üretmeyi sürdüren Türkiye’nin ağır sanayideki “ilk göz ağrısı” KARDEMİR ve Karabük Üniversitesinin yürütülecek çalışmalar ile üniversite-sanayi iş birliği kapsamında Türk demir-çelik sektörünün doğduğu yer olan Karabük’ün, bölgenin ve ülkenin kalkınması için yapılabilecek projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. 

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, misafirperverliği için Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi ve hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

Editör: Vasfiye Yılmaz Tunç