Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, yeni dönem projelerini açıklamaya devam ediyor. 

Başkan Vergili, 3. ve 4. önemli projelerini de bugün açıkladı. 3. önemli proje olarak Yaşlı Bakımevi ve Gezici Yaşlı Bakımı projesini ve 4. önemli olarak E-Spor Merkezi projesini açıkladı.

Başkan Vergili yaptığı açıklamada; “Yaşlı Bakımevi ve Gezici Yaşlı Bakımı projesi kapsamında; evlerinden çıkamayan ve yalnız yaşayan yaşlılarımıza sosyal bir ortamda vakit geçirme imkânı sunacağız. Merkezimizde ayrıca gönüllü doktorlar ve belediye personeli tarafından yaşlı hemşehrilerimizin muayeneleri ve rutin kontrolleri de gerçekleştirilecektir.

Personelimizin dışında gönüllü doktorlarımız da bakımevinde hizmet verecekler ve kendilerine yardımcı olacaklardır. Tek amacımız onları mutlu etmektir. Yaşlı, hasta ve engellilere yönelik ücretsiz kişisel evde bakım hizmetimiz Gezici Yaşlı Bakımı projemiz kapsamında devam edecektir.

Öte yandan son yıllarda tüm dünyada ve ülkemizde çok popüler hale gelen Elektronik Spor turnuvalarına katılmak isteyen gençlerimize oyun bilgisayarları ve ekipmanlarını kullanma imkanı sunacağız. Merkezimizde ayrıca birbirinden farklı düzenlenecek oyun analizi, strateji geliştirme, takım çalışması, refleksleri güçlendirme ve mental dayanıklılığı arttırma gibi eğitimler gençlerimizi bekliyor olacak.

Dijital oyunlara ilgi duyan, oyun stratejileri konusunda rekabetçi ve E-Spor turnuvalarına katılmak isteyen gençlerimiz için E-Spor Merkezi projemizi 2024 yılı içerisinde hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Vergili, ayrıca 15 Şubat tarihinde yeni dönem projelerinin tamamının Proje Lansman toplantısıyla açıklanacağını belirtti.

Whatsapp Görsel 2024 02 09 Saat 15.44.17 C5988B9C

Whatsapp Görsel 2024 02 09 Saat 15.45.36 63C3Ed9B

Editör: Vasfiye Yılmaz Tunç