Safranbolu Belediyesinde sözleşmeli personel olarak görev yapan ve 7433 sayılı kanun gereği memur kadrosuna atanan 9 personel Belediye Başkanı Elif Köse’nin de katıldığı törenle asli devlet memurluğuna geçiş için yenin etti.

Safranbolu Belediyesi, Belediye Meclis Salonunda yapılan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Yemin töreninin ardından konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Değerli mesai arkadaşlarım çok anlamlı bir törende sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki sizlerde herkese nasip olmayacak bir mutluluk içerisindesiniz” dedi.

Başkan Köse şöyle devam etti, “Ettiğiniz yemine gerçekten içinize sindirerek söylediğinizde söylenecek söz yok. Çalıştığı kurumda işini layığı ve severek, Atatürk ilke ve inkılâplarından sapmadan, Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışır bir şekilde yapan her personel bizim için değerlidir. Bu nedenle ettiğiniz yemini unutmamanızı istiyorum.

Safranbolu İçin Faydalı İşler Yapacağınıza İnanıyorum

Belediye Başkanı Elif Köse konuşmasını şöyle noktaladı, “Safranbolu ve Safranbolu halkı için çalışıyordunuz. Aynı azimle çok daha faydalı işler yapacağınıza inanıyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi Safranbolu çok özel bir kent. Böyle bir kentte hizmet kurumu olan Belediyede çalışmak bence ayrı bir gurur. Bizler halka dokunan işler yapıyoruz. O nedenle burada çalışmak ve hizmet etmek te bir ayrıcalık. Bu vesile ile her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”

Konuşmanın ardından Başkan Köse personele hediyelerini takdim etti.

Editör: Haber Merkezi