AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Cem Şahin, seçim çalışmaları kapsamında şoför esnafıyla bir araya geldi. 

Burada şoför esnafının sorunlarını dinleyen Şahin, seçim çalışmalarında son düzlüğe geldiklerini ve kapı kapı dolaşmaya devam ettiklerini söyledi. 

Karabük için yapacaklarını anlatan Şahin, "14 Mayıs hakikaten ülkemiz için çok önemli bir tarih. Türkiye’mizin geleceğini de doğrudan etkileyecek bir tarih. Türkiye’nin nereye gideceği, hangi yöne gideceği, Türkiye’nin idare edilebilir bir ülke olup olmayacağı noktasında da bir oylamanın gerçekleşeceği bir tarih. Biz istiyoruz ki, Türkiye’de istikrar devam etsin. Şimdiye kadar Karabük’te de Türkiye’de de yapmış olduğumuz hizmetleri devam ettirelim." diye konuştu. 

İSTİYORLAR  Kİ TÜRKİYE HER ŞEYİN DIŞINDA KALSIN

Bazı yabancı dergilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldığını kaydeden Şahin, "Halen bir takım enstrümanları kullanarak Türkiye’deki seçim sürecini etkilemeye ve karşımızda bulunan ittifaka, yapıya, motivasyon sağlamaya çalışıyorlar. Türkiye’nin yerli ve milli sanayi açısından geldiği noktayı hazmetme imkanları yok. İstiyorlar ki, Türkiye halen her şeyini dışarıdan alsın. Üretmesin, ihraç etmesin, doğal gaza ilişkin meseleler ortada. Bütün bunlar aslında sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye yüklenilmesini ve burada alaşağı edilmesine ilişkin çabaların sebebini oluşturuyor." sözlerine yer verdi. 

İSTİYORLAR Kİ TÜRKİYE TEKRAR BATI'NIN KARŞISINDA EL PENÇE DİVAN DURSUN

Türkiye'nin savunma sanayisine ve yerli üretimde geldiği noktayı örnekler vererek anlatan Şahin, şöyle devam etti:

"İstiyorlar ki Türkiye tekrar Batı’nın karşısında el peçe divan dursun. Tam bağımsızlık yolunda Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürümesin, yürüyemesin. Hedefleri bu. Etrafımız ateş çemberi görüyorsunuz. Kuzeyimizde bir savaş var. Aşağımızdaki yapılanmaların ne aşamada olduğunu da görüyorsunuz. Şu an PKK’nın siyasi kolu olarak nitelendirdiğimiz partiyle karşımızda bulunan ittifakın hangi içerisinde olunduğunu da çok net görüyoruz. Ben bunu da dikkatlerinize arz ediyorum. Dolayısıyla bütün bu hususları, bizim vatandaşlarımıza izah etmemiz, anlatmamız icap ediyor."

HASSASİYET RİCA EDİYORUM

Karabük’ün Cumhurbaşkanı Erdoğan’a güçlü bir destek vermesi icap ettiğini vurgulayan Şahin, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanımızın güçlü bir şekilde bu seçim sürecinden çıkması icap eder. Karabük’ün de çok güçlü bir destek vermesi icap eder. Üç milletvekili arkadaşınız, hemşeriniz olarak bizim Ankara’ya gitmek ve taş üstüne taş koyabilme imkanına ve onuruna sahip olmamız icap ediyor. Bu münasebetle ben sizlerden destek istiyorum.

Eşinizle, dostunuza, yakınlarınıza temas ettiğiniz kişilere de bizim farklı zeminlerde, farklı yerlerde ifade ettiğimizde ben, benim şimdi kısaca özet geçtiğimi sizin de izah etmeniz, bize omuz vermeniz, bize omuz vermeniz demek, Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye omuz verdiğiniz manasına gelir. Bu münasebetle sizden bu konularda hassasiyet rica ediyorum."

Editör: Vasfiye Yılmaz Tunç