• DOLAR 32,20 %0.19
  • EURO 35,04 %0.20
  • ALTIN 2.424,64 %-0.20
  • BİST100 10.671 %0.13
  • BITCOIN 68.000 %-1.18
  • ETHERIUM 3.871 %-0.75
20°

KBÜ Haberleri

KBÜ haberleri ve güncel KBÜ gelişmeleri, KBÜ ile ilgili tüm video, KBÜ fotoğrafları ve KBÜ haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Alt Manşet

Karabük Üniversitesi'nin Türk Devletleri Teşkilatı Türk Üniversiteler Birliği’ne üyelik başvurusu oybirliği ile kabul edildi.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi'nde “Uluslararası Öğrencilere Türkçe Öğretiminde Nitelik Geliştirme Sempozyumu” başladı.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi, SAKA Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş ile 1 yıllık Karbon Yönetimi Danışmanlık Hizmet Sözleşmesi imzaladı.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesinde “İletişimde Kariyer Zirvesi” etkinliği başlıyor.

Alt Manşet

Wtt Feeder Cappadocia Masa Tenisi Turnuvasındaa KBÜ’lü 2 Hakem görev aldı.

Alt Manşet

KBÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şakir Bezci’nin antrenörlüğünde Türkiye Milli Takımı Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nda Avrupa Şampiyonu oldu.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi Robot Kulübü öğrencileri robot ile aldıkları üçüncülük derecesindeki başarılarını KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ile paylaştı.

Alt Manşet

KBÜ Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından “Beden Eğitimi Öğretmeni Belgeseli ve Beden Eğitimi Dersinin Dünü Bugünü Yarını”...

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık Anneler Günü mesajı yayımladı.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi IEEE Kulübü tarafından düzenlenen “Kariyer Konuşmaları”nda Halıcı Grup CEO’su Dr. Hüseyin Halıcı öğrencilerle buluştu.

Alt Manşet

Karabük Üniversitesi'nde “Biyomimetik akıllı yılanımsı robot” üzerinde çalışmalar sürdürülerek yaygın kullanıma sunulması planlanıyor.

Alt Manşet

Karabük Asiye Hatun Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan öğrenciler, iki yıldır süregelen tahta kurusu sorunuyla mücadele ediyor.