• DOLAR 32,19 %0.13
  • EURO 35,01 %0.06
  • ALTIN 2.434,76 %0.22
  • BİST100 10.657 %0.00
  • BITCOIN 67.720 %-1.07
  • ETHERIUM 3.859 %-1.3
17°

Karabük Belediyesi Haberleri

Karabük Belediyesi haberleri ve güncel Karabük Belediyesi gelişmeleri, Karabük Belediyesi ile ilgili tüm video, Karabük Belediyesi fotoğrafları ve Karabük Belediyesi haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Güncel

Önceki Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği basın toplantısında çok ağır konuştu. "İlerideki yolsuzlukları ve şaibeleri göreceksiniz"

Güncel

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, mali tabloyu açıklayarak, toplam borcun 623 milyon 734 bin 627 TL olduğu bildirildi.

Alt Manşet

Karabük'ün 100. Yıl Mahallesi'nde yabancı uyruklu öğrencilerin işlettiği ruhsatsız kuaför dükkanı, Karabük Belediyesi zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

Güncel

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, bugün olağan üstü topladığı belediye meclisinden 200 Milyon lira borçlanma yetkisini aldı.

Güncel

Karabük Belediyesinde çalışan 754 işçi her yıl maaşları ile birlikte aldığı Mayıs ayı ikramiyelerini bordrolarında gördü ama hesaplarında göremedi.

Güncel

Önceki Başkan Rafet Vergili'nin seçim öncesi diktiği aydınlatma direklerinden devrilen iki tanesi günlerdir yıkıldığı yerde sergileniyor ve dikilmiyor.

Güncel

Karabük Belediye'sinde iki siyasi başkan yardımcılığı ataması kriz haline dönüşmemesi için bir ara formül bulundu ve atamalar beklemeye alındı.

Güncel

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, en çok eleştirdiği yerlerden biri olan şehirlerarası otobüs terminalinde incelemeler yaptı.

Alt Manşet

Eski valilik binasının olduğu arazi Karabük Belediyesi tarafından ücretsiz otopark alanı olarak belirlendi.

Güncel

İki kişiden oluşan Karabük Belediye Başkan Yardımcılıklarında, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri arasında kıyasıya bir mücadele başladı.

Güncel

Karabük Ulaşım mobil uygulaması yayında.

Güncel

Karabük Belediyesi'nin 600 kişilik iftar çadırında ilk oruçlar açıldı