• DOLAR 32,29 %-0.10
  • EURO 34,94 %0.43
  • ALTIN 2.409,16 %0.09
  • BİST100 10.166 %1.14
  • BITCOIN 67.600 %0.36
  • ETHERIUM 3.565 %2
22°

Deprem bölgesi Haberleri

deprem bölgesi haberleri ve güncel deprem bölgesi gelişmeleri, deprem bölgesi ile ilgili tüm video, deprem bölgesi fotoğrafları ve deprem bölgesi haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Alt Manşet

Karabük'ten depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'a giden polis ekipleri, afetzedelere desteğini sürdürüyor.

Güncel

Safranbolu Yağmur Yardımlaşma Derneği Başkanı Zehra Söylemez, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeye yardımlar ulaştırdıklarını açıkladı.

Güncel

Gönüllü öğretmen ve personelden oluşan Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü teknik ekibi, Gaziantep Nurdağı ilçesinde çalışmalarına devam ediyor.

Manşet

Deprem bölgesinde görev yapan Safranbolu ekibine teşekkür belgesi takdim edildi

Güncel

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse çeşitli il ve ilçelerden gelen 40’ın üzerinde Belediye Başkanı ile deprem bölgesine gitti.

Karabük'ten afet bölgesine giden itfaiyeciler, insanlara umut olmanın gururunu yaşıyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgede yaşanan soğuklarda depremzedeleri ısıtacak 20 vagon odun yola çıktı.

Güncel

Kahramanmaraş depremine Malatya'da yakalanan aile, bölgeden ayrılmak için 3 gün boyunca ağır hasarlı evlerinde mahsur kalan kedilerinin kurtarılmasını bekledi.

Karabük'ten deprem bölgesine giden gönüllü öğretmenler, İslahiye'de "çadır anaokulu" kurdu

AK Parti Karabük İl Başkanlığından Karabük milletvekilleriyle beraber deprem bölgesine destek.

Onlar, 48 saat sonra deprem bölgesine ulaşıp sıcak yemek ve su dağıttılar; teşekkürler Karabük Merkez Fatih İlkokulu ve Fatih Sultan...

Karabük'ten gönderilen yardım, destek ve arama-kurtarma ekipleri ile ekipmanları deprem bölgesinde gönüllere can, dertlere derman oluyor.