AK Parti Karabük Teşkilatları, her kademeden teşkilat mensupları ile ramazan ayının güzelliklerini şehrin her noktasında gerçekleştirilen programlar ve ziyaretlerle Karabük halkı ile paylaşıyor.

AK Parti Karabük teşkilatı il merkezinde ve ilçelerinde Ramazan ayında faaliyetlerine bir an olsun ara vermedi. Her gün hazırladıkları sıcak yemeklerle ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı. ‘İftara 5 Kala’ etkinlikleri ile iftara yetişemeyen sürücülere iftariyelikler dağıttı. AK Parti Karabük teşkilatı, teravih namazlarının ardından da vatandaşlarla bir araya gelerek, çay içip sohbet etme geleneğini sürdürdü. Öğrenciler ile iftar ve sahur da bir araya geldi. Mahalle ve köylerde iftar programlarına katılan AK Parti Karabük teşkilatı Ramazan ayının bereketine ortak oldu. 

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Karabük’te her kademeden teşkilat mensuplarıyla birlikte Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini söyledi. Her akşam iftar, teravih ve sahur vakitlerinde gerçekleştirilen ziyaretler ve katılım sağladıkları programlarla şehrin her noktasında, her kesimden halkla iç içe olduklarını belirten Altınöz, şu açıklamalarda bulundu:

“Ramazan ayının manevi iklimini, birlik ve kardeşlik havasını Karabük’ümüzde yaşamaya devam ediyoruz. Ramazan ayını dolu dolu ve hemşerilerimizle il merkezimizde ve ilçelerimizde bir ve beraber geçiriyoruz. MKYK Üyelerimiz; Şanlıurfa Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar, önceki dönem İstanbul Milletvekilimiz Metin Külünk, Aişe Nur Nacar, Sümeyye Bozkurt ve Şaziye Gündüz, Milletvekillerimiz Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve Teşkilatımız ile öğrencilerimiz ve hemşerilerimizle iftar ve sahurda bir araya geldik. STK kuruluşlarımız ile Safranbolu ve Yenice ilçelerimizi ziyaret ettik.

“Muhabbeti Kardeşliği ve Paylaşmayı Ramazan Ayının Bereketi İle Çoğaltıyoruz”

AK Parti Karabük Teşkilatları olarak her gün gönül sofralarında Ramazan ayının huzur ve bereketini paylaşıyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evlerine sıcak yemek götürüyoruz. Tevazu ve samimiyetle gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Hemşerilerimizin evlerine iftarda konuk oluyoruz. Ramazan’ın bereketiyle il merkezimiz ve ilçelerimizde ‘İftara 5 Kala’ düzenleyerek iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza iftariyelik ikramında bulunuyoruz. Teravih namazı sonrası il merkezimizde ve ilçelerimizde çay ve tatlı ikramında bulunduk. Ramazan ayının bereketine neşesine birlikte ortak olduk.

“İftar ve Sahur Sofraları Birlik ve Beraberliğimizin En Güzel Göstergesi”

Milliyetçi Hareket Partisi, STK’lar, Mahalle ve köylerimizde hemşerilerimizle, muhtarlar ve eğitimcilerimizle, ilçe teşkilatlarımızla, üniversiteli gençlerimizle iftar ve sahurda bir araya geldik. Rabbim birliğimizi daim, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Ramazan ayında esnaflarımızla ve hemşerilerimizle bir araya gelerek hayırlı Ramazanlar dileklerimizi ilettik. Rabbimden tüm esnaflarımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyorum. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dezavantajlı mahallelerimizdeki çocuklarımız ve Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarımızla iftarda bir araya geldik. 23 Nisan mutluluğunu çocuklarımızla yaşadık. Çocuklarımız en değerli hazinelerimiz, yarınlarımız, güvencelerimiz. Tüm çabamız ülkemiz ve onlar için.

Ramazan ayında hayırseverlerimizin destekleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşarak kumanya yardımında bulunduk. Hayırseverlerimize katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Sadece seçim döneminde değil tüm dönemlerde AK Parti Teşkilatlarının sahada ve aktif olduğuna vurgu yapan Başkan Altınöz şunları kaydetti: “Paylaşmanın ve yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığı Ramazan ayında tüm kademe başkanlarımız ve yönetimleri ile saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ülkemizin mevcut durumunu istişare ediyor, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletiyoruz. 

“Tevazu ve Samimiyetle Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyoruz”

Teşkilatlarımızın en önemli güç kaynaklarından olan halkla iç içe, aziz milletimizle birlikte yönetim ve hizmet anlayışımızı Ramazan ayının huzur ve bereketiyle harmanlıyoruz. Her kesimden halkımızla buluşmalarımızda Karabük’ümüzün her noktasında talep ve görüşleri alıyor, çözüme ulaştırmak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Partimizin kuruluşundan bu yana her zaman olduğu gibi bu yılda çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan halkımızla iç içe olarak, ramazanın güzelliklerini paylaşıyoruz.

Ramazan ayı boyunca gece gündüz çalışan İl ve İlçe teşkilatlarıma, Kadın ve Gençlik Kolları teşkilatlarıma, mahalle ve köy Başkanlarıma teşekkür ediyorum.”
 

Editör: Haber Merkezi