Karabük Özel Haddeciler Derneği Başkanı olan sayın Pehlivan Baylan hakkında yapmış olduğumuz 28.09.2022 tarihli habere ilişkin tekzip açıklaması.

Ülke nezdinde tanınmış, saygın ve başarılı bir iş insanı olan ve Karabük Özel Haddeciler Derneği Başkanı olan sayın Pehlivan Baylan hakkında yapmış olduğumuz 28.09.2022 tarihli habere ilişkin olarak haber içeriğinde değinmiş olduğumuz aslı olmayan birtakım iddialardan dolayı sayın Pehlivan Baylan’a özürlerimizi iletmekteyiz.

Söz konusu haber, sayın Pehlivan Baylan’ın ülke nezdinde şeref, saygınlık ve itibarını zedelemek amacıyla tarafımıza ulaştırılan bilgilere dayanılarak yapılmış olmakla, bu bilgilerin aslı olmadığı gazetecilik ilkeleri gereğince tarafımızca araştırılmış ve açıklığa kavuşturulmuştur.

Bu doğrultuda uzun yıllara dayanan  bir  siyasi  ve iş  geçmişi  olan, toplum ve ülke  nezdinde sevilen, tüm yaşamı boyunca  onurundan ve  dürüstlüğünden ödün vermeyen şerefli ve  başarılı bir iş insanı olan sayın Pehlivan Baylan’ın özrümüzü kabul etmesini temenni ederiz.