YENİCE’DE SKANDAL İDDİA

AK Parti Yenice İl Genel Meclis Üyesi Recep Tetik hakkında, devletin malını izinsiz kullanmaktan Savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

Yenice 05.07.2021, 15:06 05.07.2021, 15:41
3807
YENİCE’DE SKANDAL İDDİA
banner131
banner36

AK Parti Yenice İl Genel Meclis Üyesi Recep Tetik’in, Karabük İl Özel İdareye ait büzleri habersiz alarak kendi kurmaya başladığı kereste fabrikasında kullandığı iddiaları Yenice’yi karıştırdı.

AK Partili Recep Tetik’in kurduğu kereste fabrikasının hafriyatından çıkan toprağı dere yatağına ve köy mezarlığına atması, Kayadibi köyünün yolunu kapatmaya çalıştığı iddiaları daha yeni dinmişken, şimdi de kendine ait kereste fabrikasında İl Özel İdareye ait iş makinalarını kullandırdığı ve yine devlete ait büzleri habersiz aldığı iddiaları yargıya intikal etti.  

Tetik ile ilgili Yenice Cumhuriyet Savcılığına ‘Devletin malını izinsiz kullanmaktan’ suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

İl Genel Meclis üyesi Tetik hakkında ki usulsüzlük iddiaları ile ilgili AK Parti Yenice İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş’in bir açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar (3)
Derya 1 yıl önce
Eee akparti yönetiminde olup da yemeyen kaldımı. Bu da yesin karışmayın. Biz millet olarak alıştık. Herşeyi görmeyelim da
Gilano 1 yıl önce
Araçları kim vermiş?
banner11
banner12
15
açık
banner125
banner18
banner74