Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi Pansiyon binasında incelemelerde bulunan Vali Gürel ve protokol üyeleri öğlen yemeğini, pansiyon da kalan ve taşımalı eğitime tabi olarak taşınarak gelen öğrencilerimizle birlikte yiyerek sohbet ettiler. 

Adalet Bölümü öğrencilerinin Sulh Ceza Mahkemesinin ilgili alanında yer alan bir dava dosyasını canlandırdıkları senaryoyu takip eden Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri öğrencilerimizi tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi.
 
Okul Müdürü Çetin Mustafa Kapucuoğlu'dan eğitim planları ve okul hakkında bilgiler alan Vali Fuat Gürel sınıfları ziyaret etti. Elektrik Bölümü sınıfını ve atelyede uygulamalı eğitim alan öğrencilerilerle bir süre sohbet eden Vali Fuat Gürel öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.  

Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaretinde Vali Fuat Gürel'e, Eskipazar Kaymakamı Furkan Korkusuz, İl Jandarma Komutanı J Kd Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü 1. Sınıf Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez ve İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Üngören eşlik etti.