KARABÜKSPOR'UN OTOBÜSLERİNE İCRA

Karabükspor'un borçlarından dolayı Kayserili bir firma otobüslerine icra işlemi yaptırarak bağladı.

Spor 28.12.2020, 14:18 28.12.2020, 14:47
6360
KARABÜKSPOR'UN OTOBÜSLERİNE İCRA
banner36

Karabükspor'un devlete olan Vergi ve SGK primlerinin yanısıra, özel firmalara olan borcu aylardır Karabük kamuoyunu meşgul etmekte.

Karabükspor'un yine 2015 yılından Kayseri'de faaliyet gösteren bir Turizm & Organizasyon firmasına olan ve ana paranın 100 Bin TL olduğu öğrenilen borcu yüzünden bu gün kulüp binası önünde icra işlemi yapıldı.

Polis nezareti altında İcra Müdürlüğü yetkilileri tarafından kulübün borcuna karşılık otobüslerine icra işlemi yapılara bağlandı. Halen daha devam eden icra işleminden sonra kulübün otobüslerinin yediemin garajına çekilmesi bekleniliyor.

MEHMET YÜKSEL'E GÜVEN YOK

Karabükspor'un başında ısrarla duran ve gitmek istemeyen Kulüp başkanı Mehmet Yüksel'e Karabük'te güven olmadığından dolayı kulübün borçlarından kurtulması için hiç bir kurum, kuruluşun ve şahısların mali destek vermek istemediği de defalarca gündeme geldi.  

Yorumlar (4)
Karabük lü 1 yıl önce
Ey Başkanlar Ey Feridun Tangut ey Karabük Spor başkanı olarak ahgam kesenler ey Karabük Spor un yönetiminde olup ta servetine Servet katanlar bu gidişat i görüp te görmez den bilipte bilmezsen gelenler buna çanak Tutanlar ve bundan nemalanan her kimlerse bu vebal sizin görün eserinizi halen daha adamın diye gezmeyin ortalıkta Karabük ün Karabük sporun sahipi Yok hiçte olmamış yazık ettiniz bu şehire bu Karabük Spor a Gerçek ten Karabük ü seven insanlara Allah a havale ediyorum sizi köpek bile ekmek yedeği yere ihanet etmez orayı canı bahasina Korur kollar o kadar bile olamadınız siz ihanet ettiniz yediniz işte eseriniz gurur duyun
Karabük 1 yıl önce
Eyyyyy. HİKMET FERİDUN TANKUT VE KARABÜKSPORU BU HALE DÜŞÜREN AVANELERİ...... MAHİR ACAR AĞABEY SİZİNLE HESAPLAŞMAK İÇİN ORADA SİZİ BEKLİYOR. DÜNYA YARGISINDAN KURTULABİLİRSİNİZ LAKİN ALLAH CC IN YARGI VE ADALETİNDEN KAÇAMAYACAKSINIZ.
ATEŞ SİZİ ÇAĞIRIYOR....
ahmet 1 yıl önce
Kardemir Karabüksporu tamamen lağvedip Karabük demir sporu sıfırdan kurun gitsin. Bu haberler gerçekten artık kabak tadı veriyor. Her duyduğumuzda üzüntümüz artıyor. O batırılan Kardemir Karabüksporda babalarımızında bizimde alınterimizin katkısı vardı.
Katabüklü 1 yıl önce
Karabük sporu bu duruma düşürenlerin hepsini Allaha havale ediyorum şünkü yüce rabbim evmez çok yakında görürüz onlar
banner11
banner12
-4
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74