BAL LİGİNDE HEYECANLI FİNAL

Spor 22.04.2015, 17:15 22.04.2015, 17:15
46
BAL LİGİNDE HEYECANLI FİNAL
banner36
kaptandc-spor-davetBu Cuma günü BAL liginde oynanacak olan Play Out karşılaşmasının heyecanlı bekleyişi sona doğru geliniyor.

Kaptan D.Ç. Soğuksu Yenicespor ile 100. Yıl Gençlik Spor arasında bu Cuma günü saat 19:00’da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunda oynanacak olan Play Out maçı ile ilgili Kaptan D.Ç Soğuksu Yenicespor Kulüp Başkanı Murat Orhan, tüm Karabük halkına açık davette bulundu.

Murat Orhan yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi;

Karabük Amatör Kümede şampiyon olan 100.Yıl Gençlik Sporun başta Kulüp Başkan Sayın Ersin Büyüktepe olmak üzere Teknik Heyetini, futbolcu kardeşlerimizi taraftarı ile beraber emeği geçenleri tebrik ederim.

24.04.2015 Cuma günü saat 19:00 da Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunda oynanacak karşılaşmada her iki takımada başarılar dilerim. Kardeşlik dostluk içerisinde kazananın Karabük olmasını umut eder;

Sn. Valimizi, Sn. Milletvekillerimizi Sn. Kaymakamlarımızı, Sn. Milletvekili adaylarımızı ve Siyasi Parti Başkanlarımızı, Sn. Jandarma Alay komutanlarımızı,  Sn. Belediye Başkanlarımızı, Sn. Emniyet Müdürümüzü ve Polis Teşkilatımızı, Sn. Karabük Üniversitesi Rektörümüzü ve Sn. Dekanlarımızı Öğrenci kardeşlerimizi, Karabükspor Yöneticilerini ve Sayın Yılmaz Vural hocamızı, 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle tüm çocuklarımızı ve ailelerini, Sivil toplum Örgütlerimizin Başkanlarını ve üyelerini, Basın mensuplarımızı ve Saygıdeğer Karabük halkını amatörlerin yanında olmaya davet ediyorum.”

Karabük’te amatör spor kulüplerine verilen değerin her geçen yıl azaldığı gözlemlenirken, Kaptan D.Ç gibi, MARZİNC gibi firmaların sponsorlukları sayesinde yeniden canlanmaya başladığı da göz ardı edilemeyen bir gerçektir.

Bu Cuma günü oynanacak olan bu karşılaşmaya, başta Karabük protokolü, siyasetçileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile onların ne kadar önem verdiğinin ölçüsü de ortaya konulacaktır.
Yorumlar (0)
18
açık
banner17
banner18
banner39
banner74