TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ YENİ YERİNE TAŞINDI

Mart ayında Safranbolu Turizm İşletmecileri derneğinin yönetimini devralarak kamuoyunun da yakından takip ettiği birçok etkinlik ve projelere imza attı.

Safranbolu 15.12.2021, 09:41 15.12.2021, 10:14
333
TURİZM İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ YENİ YERİNE TAŞINDI
banner36

Mart ayında Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneğinin yönetimini devralan Şebnem Urgancıoğlu ve ekibi  birçok etkinlik ve projelere imza attı. Dernek yönetim ofisi safranbolu turizminin merkezinde ve tarihi çarşının kalbinde olması gerektiğine karar vererek Kazdağlı meydanındaki yeni adresine taşındı.

Dernek tabelasını çakılması için Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı hayırsever iş insanı Şefik Yılmaz Dizdar davete icabet etti.  Tabela çakılmasını takiben öğlen yemeğinde vakıf ve dernek yönetimi olarak yürütümekte olan ve planlanan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu. Hayırsever iş insanı Sayın Dizdar dernek faliyetleriniyakından takip ettiğini ve gerçekleştirilen projelerden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Dernek Başkanı Şebnem Urgancıoğlu Ergüder "Sayın Şefik Yılmaz Dizdarın katılımlarından çok mutlu olduklarını ifade ederek vakıf ve dernek işbirliği içerisinde nice projelere imza atacaklarını ifade etti."

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-5
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74