SAFRANBOLU MİNİBÜSÇÜLER KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI

Başkan Elif Köse, Minibüsçüler Kooperatifi Yeni Yönetimine başarılar diledi .

banner108
Safranbolu 24.06.2021, 16:05
545
SAFRANBOLU MİNİBÜSÇÜLER KOOPERATİFİ GENEL KURULU YAPILDI
banner36

Safranbolu Minibüsçüler Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Mevcut Başkan Aydın Yavuz ve Yönetiminin güven tazelediği genel kuruluda konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “Dünya tarafından tanınan çok önemli ve özel bir kentte Belediye Başkanlığı yapıyorum. Sizlerde böylesi önemli bir kentte çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bunu aklımızdan çıkartmamamız gerekiyor. Taşımada bazı aksilikler olduğunu biliyoruz. Toplu taşımacılığın Safranbolu gibi turizmden pay alan bir kentte olması gerekenin biraz altında kaldığının hepimiz farkındayız.

Biliyorum ki yaşadığımız pandemi süreci hepimizi çok zorladı. Zor bir süreçten geçtik. Belki bir takım yenilikler yapacaktınız bizim Belediye otobüslerinde yaptığımız gibi ancak olmadı. Ben bundan sonra yeni yönetimle birlikte Safranbolu’daki toplu taşımanın hak ettiği yere gelmesini istiyorum ve bu konuda sizlerinde elinizden geleni yapacağınızı biliyorum. Sizlerle birlikte uyum içerisinde çalışacağımıza inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kendilerini yalnız bırakmayan ve desteklerini eksik etmeyen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye teşekkür eden Aydın Yavuz ise ; “Yeni Yönetimimiz ile birlikte belediyemizle birlikte uyum içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Yorumlar (0)
banner11
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74