BİR MUTLU HABER DE SAFRANBOLU TSO'DAN

SAFRANBOLU TSO BAŞKANI ALİ SAMİ ACAR, TOBB’UN TURİZM KURULUNA SEÇİLDİ  

Safranbolu 14.08.2013, 01:20 14.08.2013, 01:20
12
BİR MUTLU HABER DE SAFRANBOLU TSO'DAN
banner36

SAFRANBOLU TSO BAŞKANI ALİ SAMİ ACAR, TOBB’UN TURİZM KURULUNA SEÇİLDİ


 

sbolu-tso-grurlandirdiSafranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 9 kişiden oluşan turizm komisyonunda yer aldı.

Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, hedeflerinin turizme yön vermek olduğunu ve tüm yurdu kapsayacak turizm çalışmalarının ilke ve hedefleri arasında olacağına dikkat çekti. Acar, kendisine verilen bu önemli sorumluluğun gerekliliklerini yerine getirmek için uğraş vereceğini ve Safranbolu’dan kendisine ulaşan tüm talep ve görüşleri TOBB nezdinde takip edeceğini söyledi.

Göreve seçilmiş olmasının Safranbolu turizmine katkıda bulunacağını söyleyen Acar, Safranbolu’daki turizmcilerin görüşlerine büyük önem verdiğini ve bunu çalışmalarına yansıtacağını kaydetti. Acar, oda bünyesinde bulunan meslek komitesi çalışmalarını, Safranbolu’daki turizmden elde ettiği tecrübeleri hedefleri doğrultusunda kurula taşıyarak bu tecrübeleri pozitif bir şekilde ülkeye yansıtacaklarından kimsenin şüphesinin olmamasını söyledi.

Safranbolu TSO olarak Ramazan Ayı dolayısıyla 700 aileye gıda yardımı yaptıklarını da belirten Ali Sami Acar, “Bir ailenin en çok ihtiyaç duyduğu maddelere yer verilen gıda yardım paketleri, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Meclis üyesi arkadaşlarıma yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Odamız her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket etmeye devam edecektir” dedi.
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74