BAŞKAN KÖSE KARLA MÜCADELEYİ YERİNDE İNCELEDİ

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Safranbolu 18.01.2022, 14:53 18.01.2022, 15:40
264
BAŞKAN KÖSE KARLA MÜCADELEYİ YERİNDE İNCELEDİ
banner36

Yoğun kar yağışının etkili olduğu Safranbolu’da; Belediye Başkanı Elif Köse, beraberinde Başkan Yardımcısı Ha lil Bakkal ve Belediye Meclis Üyesi Kemal Akgül ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin saha çalışmalarını yerinde inceledi. 

Ekiplerin, Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Safranbolu’da kar yağışı beklendiğini açıklamasının ardından yol açmaya hazır hale geldiğine dikkat çeken Başkan Köse, yağışın yoğunlaştığı cumartesi gecesinden bu yana vardiyalı olarak durmadan çalıştıklarını belirtti. Başkan Köse, “Belediyemizin tüm araçları ve imkânlarını seferber etmiş durumdayız. Araçlarımızın tamamı mahallelerimizde çalışıyor. Yol açılırken kar yağışının devam etmesi nedeniyle, yollar yeniden karla kaplanıyor. Personelimiz, Safranboluluların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için ilçe genelinde aralıksız olarak çalışmaya devam ediyor.” ifadelerine yer verdi. 

Çalışanlardan son durum ile ilgili bilgi alan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, onlara kolaylıklar diledikten sonra alandan ayrıldı.
 

Yorumlar (1)
OSMAN DOĞDU 4 ay önce
BEN SAFRANBOLUDA OTURUYORUM O FOTOĞRAF İÇİN YANYANA GELMİŞLER SAFRANBOLUDA KARLA MÜCADELE DİYE BİŞEY YOK. BÜGÜN ONLARCA KİŞİ KARABÜK MİNÜBÜSÜNE BİNEBİLMEK İÇİN ESENTEPEDEN KIRANKÖYE YÜRÜYEREK GİTTİ. RESMEN KEPAZELİK
banner11
banner12
6
açık
banner125
banner18
banner74