AKSOY'DAN KAYMAKAM BULACAK'A ZİYARET

Safranbolu belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu Kaymakamlığına atanan Murat Bulacak’a hayırlı olsun ziyareti

banner73
Safranbolu 05.09.2013, 15:00 05.09.2013, 15:00
16
AKSOY'DAN KAYMAKAM BULACAK'A ZİYARET
banner36

Safranbolu belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu Kaymakamlığına atanan Murat Bulacak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu


 

20130904AW000492_01Uzun yıllar Safranbolu Kaymakamlığını yürüten Gökhan Azcan Sapanca Kaymakamlığına atanırken, Safranbolu Kaymakamlığına Antalya Vali Yardımcısı Murat Bulacak atanmıştı. Görevine başlayan Bulacak’ı makamında ziyaret eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Aksoy, “Sayın Kaymakamımıza başarılar diliyor, geçmişteki deneyimlerini Safranbolu’muzun geleceği ve refahı için kullanacağını biliyoruz. Tüm kamu kurum ve kuruluşları ile uyum içerisinde çalışan belediyemizin yine kamu kurum ve kuruluşları ile olan ilişkileri doğrultusunda aynı şevk ve heyecanla Safranbolu yararına çalışmalar yapacağına vurgu yapmak istiyorum. Sayın Kaymakamımıza yeniden hayırlı olsun dileklerimi sunuyor yeni görev yeri olan Osmanlının Parmak İzi Safranbolu’muzda kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam bulacak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “UNESCO’nun Dünya Miras Listesinde bulunan böylesi güzel bir şehirde görev yapacağımdan dolayı oldukça mutluyum. Geçmişte yapılan çalışmalara inşallah bizlerde katkılar sağlayıp Safranbolu’nun daha da modernleşmesinde ve gelişmesinde katkıda bulunacağız. Kamu kurumlarının arasındaki bu uyum bizlerin işini her zaman kolaylaştırır. İnşallah bundan sonra çok daha güzel çalışmalara ve projelere birlikte imza atacağız. Başkan beye bu nazik ziyareti için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74