Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu "Oturarak Voleybol 1.Lig 1.Etap Müsabakaları" 15-18 Aralık 2022 tarihinde Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde Yeni Mahalle Spor Salonunda başlayacak.

"Spor Şehri Karabük" sloganı ile şehrin spor ihtiyaçlarını karşılayıp, yenilikçi, özgüven sahibi ve ahlaklı sporcular yetiştirerek sporun her dalına katkı sağlamayı misyon edinen Karabük Gençlik Spor İl Müdürlüğü, sporu “Yediden Yetmişe” herkesin yaşam tarzı haline getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

15-18 Aralık tarihleri arasında Türkiye'nin dört bir yanından 20 takım ve  yaklaşık 400 sporcu, antrenör ve idarecinin katılacağı ve Karabük'ün ev sahipliğinde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu "Oturarak Voleybol 1.Lig 1.Etap Müsabakaları" düzenlenecek.

Gaziantep, Mersin, Batman, Aydın, Mardin, Diyarbakır, Bolu, Konya, Osmaniye, Kahraman Maraş, Samsun, Karaman gibi 12 farklı ilden katılacak 20 takımın mücadele edeceği "Oturarak Voleybol 1.Lig 1.Etap Müsabakaları" 18 Aralık 2022 tarihinde sona erecek.