• DOLAR 32,31 %-0.01
  • EURO 35,09 %0.85
  • ALTIN 2.415,60 %0.36
  • BİST100 10.201 %1.49
  • BITCOIN 69.800 %3.41
  • ETHERIUM 3.641 %3.61
32°

Nevzat Akbaş Haberleri

Nevzat Akbaş haberleri ve güncel Nevzat Akbaş gelişmeleri, Nevzat Akbaş ile ilgili tüm video, Nevzat Akbaş fotoğrafları ve Nevzat Akbaş haberleri Karabük Net Haber sitemizde


Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Safranbolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Uygulama Oteli İkmal İnşaatında incelemelerde bulundu.

Karabük'te düzenlenen "Öğretmenler Odası Buluşması"nda, Millî Eğitim Bakanlığı'nın "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ve yeni eğitim politikaları öğretmenlerle paylaşıldı.

Güncel

Meslek liselerinde Karabük özel sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu izabe ve haddecilik dalları istihdam garantili olarak açılacak.

Alt Manşet

Karabük Bilim ve Sanat Merkezi'nde (BİLSEM) , Türk Patent Enstitüsü çalışmaları yapılarak geleceğin bilim insanları ve mucitleri yetişiyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, ücretsiz yemek projesinden faydalanan 100. Yıl Anaokulu ve Şehit Mehmet Esen Anaokulu'nu ziyaret etti.

Alt Manşet

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından planlanan "Kış Okulları Kursu" Karabük'te başladı.

Güncel

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, kentteki 10 bin 426 öğrencinin Milli Eğitim Bakanlığının ücretsiz yemek hizmetinden yararlanacağını bildirdi.

BÖLGE HABERLERİ

NASA Karabüklü öğrencilerin başvurusunu kabul etti; Uluslararası Uzay İstasyonu'nda bitki yetiştirme projesine katılan Türkiye'nin ilk ekibi Karabük'ten.

Alt Manşet

Karabük Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda 2022 yılındaki çalışmaları değerlendirdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Karabük'te "Aile Okulu Projesi" kapsamında velilere yönelik aile eğitimi etkinliği düzenlendi.

Karabük'te halk eğitim kurslarına gösterilen yoğun ilginin ardından 50 binin üzerinde kursiyere ulaşıldı.

Özel öğrenciler, el becerilerini geliştirip atık malzemeleri hediyelik eşyaya dönüştürürlerken ürettiklerini satıp gelir elde ediyorlar.