YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Karabük Belediyesi Atatürk Mahallesi’nde yağmur suyu drenaj çalışması başlattı. &nbs

banner73
Güncel 04.01.2017, 10:34 04.01.2017, 10:34
31
YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük Belediyesi Atatürk Mahallesi’nde yağmur suyu drenaj çalışması başlattı.


 

Karabük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Atatürk Mahallesinde, yağmur suyunun drenaj sistemine bağlanmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Yağmur suyu drenaj çalışmasının uzun yıllardır olmadığını ve yağmurun yollara ve kaldırımlara olumsuz etkisi olduğunu belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Karabük’te daha önce hiç drenaj hattı yapılmamış. Yağan yağmurlar bu nedenle birtakım sıkıntıları beraberinde getiriyordu.

Şimdi bu alanda drenaj hattı çalışması yapıyoruz. Hem yollarımız daha sağlıklı ve düzgün bir şekilde işleyecek hem de aşırı yağan yağmurlarda ortaya çıkabilecek birtakım sorunların önüne geçmiş olacağız. Bu çalışmaları yaparken halkımızın sorunlarını yerinde dinleyip yerinde çözüme kavuşturmaya özen gösteriyoruz.

Aynı zamanda sorunların giderilebilmesi için çalışmalara başladığımızda mümkün olduğunca çalışmaları yakından takip ediyoruz. Böylece hem işlerimiz daha kalifiyeli oluyor hem de daha kalıcı çözümler üretmiş oluyoruz.

Bugün burada yapımı devam eden drenaj hattı çalışmamız birçok sorunları gidermiş olacak. Karabük’ün bütününü kapsayan yağmur suyu drenaj inşa çalışmaları programlı olarak devam edecek” dedi.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74