REKTÖR POLAT'DAN SAFRANBOLU MYO'NA ZİYARET

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın Safranbolu Meslek Yüksekokulu’na yaptığı ziyarette; Meslek Yüksekokulu Müd

Güncel 24.04.2015, 13:48 24.04.2015, 13:48
22
REKTÖR POLAT'DAN SAFRANBOLU MYO'NA ZİYARET
banner36

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın Safranbolu Meslek Yüksekokulu’na yaptığı ziyarette; Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Selahattin Altan ve Öğretim Görevlisi Evren Katı Özer, Yüksekokul Sekreteri Özgür San ve Akademik personel ile bir araya geldi.


 

IMG_0005Yeni yönetime başarılar dileyerek sözlerine başlayan Rektör Prof. Dr. Refik Polat: “Meslek Yüksekokulumuza yeni atadığımız Müdürümüzü ve Sekreterimizi sizlerle tanıştırmak, tanışmak ve sizleri dinlemek için buradayız. Safranbolu Meslek Yüksekokulu Üniversitemizin en eski akademik birimi. Karabük henüz il olmadan Meslek Yüksekokulumuz vardı. Üniversitemizin yapı taşlarından bu nedenle önemsiyoruz. Müdürümüz İsmail Bey ve Sekreterimiz Özgür Bey Safranbolu’yu, okulumuzu ve sizleri iyi bilen arkadaşlarımız.

İnşallah birlikte güzel işler yapacağız. Sizlerin daha iyi koşullarda çalışmalarınızı sürdürmeniz ve daha kaliteli eğitim öğretim gerçekleştirebilmeniz için çalışmalar içindeyiz. Sizlerin beklenti ve dikeklerini bekliyoruz. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Safranbolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İsmail Rakıp Karaş: “Öncelikle Rektörümüz Prof. Dr. Refik Polat’a yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Fiziksel olarak burada bulunmasak ta Safranbolulu oluşumuzdan dolayı Meslek Yüksekokulumuzu yakinen takip ediyorduk. Bundan dolayı yabancı değiliz. Bizler bundan sonra periyodik olarak bir araya geleceğiz. Katılımcı bir yönetim anlayışı ile hocalarımızın tecrübelerinden yararlanarak hep birlikte uyumlu bir şekilde sıkıntılarımız olsa da birlikte aşacağız. Ben buna inanıyorum. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

IMG_0007Yeni dönemde yapılacak çeşitli düzenlemeler üzerinde bilgi paylaşımında bulunan Rektör Prof. Dr. Refik Polat konuşmalarının ardından Akademik personel ile tanışarak, onların isteklerini ve görüşlerini dinledi.

Yapılan sohbet ve paylaşımların ardından Rektör Prof. Dr. Refik Polat Binayı gezerek teknik altyapı, laboratuvarlar, sınıflar, atölyeler, fiziki şartlar ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

Meslek Yüksekokulu’nda yapılan incelemelerin ardından ziyaret sona erdi.
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74