Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse performans ölçütleri belirleme ve değerlendirme yönetmeliğine göre 1 Ocak – 30 Haziran 2023 ile 1 Temmuz – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı mesai arkadaşlarına teşekkür belgesi takdim etti.

Safranbolu Belediyesi bünyesinde memurluk görevlerini başarı ile sürdüren 8 memura teşekkür belgesi verildi. Safranbolu Belediye Başkanlığı Performans Ölçütleri Belirleme ve Değerlendirme Yönetmeliği’nin 19. Maddesi 1. fıkrası doğrultusunda 1 Ocak – 30 Haziran 2023 ile 1 Temmuz – 31 Aralık 2023 tarihlerini kapsayan iki değerlendirme döneminde art arda göstermiş oldukları gayret ve özverili çalışmalarından dolayı düzenlenen teşekkür belgeleri Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse tarafından hak kazanan isimlere takdim edildi. Teşekkür belgesini almaya hak kazanan yönetici kadrosu ve memurlar şu isimlerden oluştu; ‘’Safranbolu Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Adabaş, İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci, İnsan Kaynakları Müdürü Gül Özer, Mali Hizmetler Müdürü Recep Doruk, İşletme Müdürü Kurtuluş Çavuş, Mali Hizmetler Uzmanı Necati Doğukan Soley, Evlendirme Memuru Fatih Mehmet Rüzgâr, Şehir ve Bölge Plancısı İbrahim Emre Çakır’’ 

Mimar Elif Köse, ödül töreninde yaptığı konuşmada; "Safranbolu'nun güzelliklerini korumak ve gelecek nesillere aktarmak için yoğun çaba harcayan değerli arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin gayreti ve özverisi, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmemize büyük katkı sağlıyor. Bu belge, sizlerin emeklerini taçlandırmak içindir ve bizim için çok değerlidir" dedi.

Teşekkür belgesi alan isimler ise bu ödülün kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu ifade ederek, çalışmalarına daha da motive olduklarını belirttiler. Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse’nin vizyoner öncülüğünde, şehirdeki hizmet kalitesinin her geçen gün arttığını ve daha da iyileşeceğini dile getirdiler. 

Editör: Vasfiye Yılmaz Tunç