Köse beraberindeki heyetle birlikte Safranbolu Devlet Hastanesi, Safranbolu Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

31 Mart 2024 yerel seçimlerine yaklaşık 46 gün kaldı. Safranbolu’da seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse kurum ziyaretlerine devam ediyor. Köse beraberinde CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, Belediye Meclis Üyesi Sedat Tokmak ve CHP İlçe yöneticileri ile birlikte Safranbolu İlçe Devlet Hastanesini ziyaret etti. Ziyareti esnasında hastaneye tedavi olmak için gelen vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkan adayı Elif Köse tüm vatandaşlara acil şifalar diledi ve daha sonra Safranbolu İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erkan Andaç’ı makamında ziyaret etti. Görüşmede Başhekim Andaç, hastanenin son durumu hakkında bilgiler aktardı. Gün içerisinde ikinci ziyaret Safranbolu İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne yapıldı. Müdürlük personelleri ile tek tek tokalaşan Başkan Adayı Köse tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse, CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, Belediye Meclis Üyesi Sedat Tokmak ve CHP İlçe yöneticileri İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Acar’ın makamında bir süre sohbet etti. Köse, Acar’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek müdürlükten ayrıldı. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile ziyaretlerini sürdüren heyet burada müdürlük çalışanlarını ziyaret ettikten sonra Safranbolu Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Akgül’ün makamında ağırlandı. Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse tüm görüşmelerde ortak projeler konusunda her zaman hazır olduklarını belirtti. Ziyaretler hatıra fotoğrafı çekimleri ile sona erdi.

Editör: Özenay Kahriman