Belediye Başkanı Elif Köse’nin Karabük ve Safranbolu şehir içi yolculuklarında vatandaşlarımızın çok daha konforlu ulaşım sağlayabilmesi için Safranbolu’nun hizmetine sunduğu 7 sıfır halk otobüslerine 2 tane daha eklenerek sayı 9 ‘a çıkarıldı.

Safranbolu Gibi Halkı da Özel

Safranbolu’nun çök özel bir kent olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Elif Köse, “ Kentimiz gibi vatandaşlarımız da özel. Burada amacımız insanlarımız çok daha konforlu ulaşım sağlayabilsin idi. Bunu başardığımızı düşünüyorum. Gelen olumlu tepkilerde işimizi doğru yaptığımızın kanıtıdır” dedi.

Engelli Dostu Araçlar

Aynı zamanda engelli vatandaşlarımızın ulaşımı içinde özel dizayn edilen otobüslerin aralıksız hizmet verdiğini hatırlatan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Karabük Soğuksu Mahallesinde ikamet eden öğrencilerimiz için ek bir sefer koyduk. Son olarak ise hizmet araçlarımıza İşletme Müdürlüğümüz bünyesinde kullanılmak üzere bir adet kamyonet aldık. Safranbolu’muza hayırlı olsun. Bu güzel ilçe için üretmeye, projeler yapmaya ve çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.