AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz AK Parti Yenice İlçe Başkanlığında Yenice ilçe teşkilatı, Yenice İlçe Başkanlığında eski Yenice Belediye Başkanı Mustafa Akay ve Yenice Platformu üyeleriyle bir araya geldi.

Başkan Altınöz, Yenice ilçe teşkilatıyla buluşmasında teşkilat çalışmaları ve güncel meseleler ile ilgili toplantı gerçekleştirdi. Ardından Yenice İlçe Başkanlığında eski Yenice Belediye Başkanı Mustafa Akay ve Yenice Platformu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Altınöz Yenice ilçesinin talepleri, güncel konular hakkında görüşme gerçekleştirdi.

Başkan Altınöz, Yenice İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmada KARGAZ’ın genişleme alanı projesi kapsamında Yenice’ye doğalgaz getirmek için başvurduğu EPDK’da işlemlerin olumlu şekilde yürüdüğünü ifade etti. 

Başkan Altınöz yaptığı konuşmada sözlerini şöyle sürdürdü: 

Yenice ilçemize taşımalı sistem ile doğal gaz arzını sağlayacak olan KARGAZ Doğalgaz Şirketi, EPDK’ya (Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu) başvuruyu yaptı. KARGAZ’ın genişleme alanı projesi kapsamında Yenice’ye doğalgaz getirmek için başvurduğu EPDK’da işlemler olumlu şekilde yürümektedir.”

Biz Siyaseti Milletimize Hizmet Etmek İçin Yapıyoruz

AK Parti olarak sözlerinin arkalarında durduklarını vurgulayan Başkan Altınöz, “Biz siyaseti milletimize hizmet etmek için yapıyoruz, AK Parti olarak söz verirsek mutlaka bunu yaparız, ucunu bırakmayız, Yenice ilçemize taşıma yolu ile doğalgaz tüm Yeniceli hemşerilerime hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yaparsa yine AK Parti yapar.” dedi.

Başkan Altınöz partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında Yeniceye doğalgaz konusunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dile getirdiğini hatırlatarak, “Yenice ilçemize doğalgazın çözümü için Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a dile getirmiştik. Toplantımızda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizzat Enerji Bakanımız Fatih Dönmez’e çözülmesi için net talimatlarını vermişti.” diye sözlerine ekledi. Başkan Altınöz, “AK Parti teşkilatları olarak milletimize olan borcumuzu ancak ülkemize ve şehrimize daha çok hizmet ederek ödeyebiliriz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Başkan Altınöz AK Parti Yenice İlçe Başkanlığındaki görüşmelerinin ardından Yenice esnafı ile selamlaşarak hayırlı işler bol kazançlar diledi.
 

Editör: Haber Merkezi