SAFRANBOLU'DA SU ÜCRETİNE TEPKİ VAR

CHP Safranbolu İlçe Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Belediyesi’nin suyu pahalıya verdiğini belirterek, su fiyatı

banner73
Safranbolu 09.07.2013, 16:11 09.07.2013, 16:11
23
SAFRANBOLU'DA SU ÜCRETİNE TEPKİ VAR
banner36

CHP Safranbolu İlçe Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Belediyesi’nin suyu pahalıya verdiğini belirterek, su fiyatının Karabük’teki su fiyatına çekilmesini istedi


 

chp-safranbolu-suCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Safranbolu İlçe Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Belediyesi’nin suyu pahalıya verdiğini belirterek, su fiyatının indirilmesini istedi.

Karabük Belediyesi’nin suyu ucuza verdiğini hatırlatan Çakır, “’Safranbolu suyu neden pahalı içiyor?’ diye daha öncede açıklamalarda bulunmuştuk maalesef Safranbolu Belediyesi tarafından su fiyatları ile ilgili olarak herhangi bir çalışma yapılmadı. Geçenlerde açıklama yapan AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Karabük’teki su fiyatlarının düşük olması nedeni olarak Karabük Belediye meclisindeki ‘AK Parti üyelerin sayesinde Karabük halkı ucuz su içiyor’ diyor. Safranbolu halkının adına şunları sormak istiyorum. Safranbolu’da başkan ve belediye meclis üyelerinin çoğu AK Parti iken, üstelik CHP belediye meclis üyelerinin karsı çıkmasına rağmen suya yüzde 25 zam yapan başkan ve AK Partili chp-safranbolu-abdullah-cakirmeclis üyeleri, neden Safranbolu halkını cezalandırıyor? Emeklilerin çoğunlukta olduğu ilçemizde, emekliye ortalama yüzde 7 zam öngörülürken suya Safranbolu’da yüzde 25 zam yapmakla vatandaşlarımızın cebinden fazla para çıkması kamuoyunun takdirlerine sunuyoruz. Safranbolu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis üyelerinden, Safranbolu halkı, Karabük’teki AK Partili belediye meclis üyeleri gibi davranıp biran önce su zammı konusunda araştırma yapıp su fiyatlarının Karabük Belediyesi’nin fiyatlarına çekmesi en büyük dileğimizdir. CHP ilçe yönetimi ve belediye meclis üyelerimizle birlikte belediyenin su fiyatlarının düşürülmesi konusunda kendilerine her konuda destek vereceğimizi kamuoyuna bildiririz." dedi.
Yorumlar (0)
15
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74