KADIN SÜRÜCÜYE SALDIRDI

Safranbolu'da bir şahıs, aracını park etmeye çalışan kadın sürücüye saldırdı

Safranbolu 07.05.2022, 16:49 07.05.2022, 17:16
4633
KADIN SÜRÜCÜYE SALDIRDI
banner131
banner36

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bir şahıs, aracını park etmeye çalışan kadın sürücüye saldırmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Atatürk Mahallesinde meydana geldi. Mükerrem Özdemir isimli kadın sürücü, işyerine gittiğinde aracını yolun kenarına park etmek istedi. O sırada bir şahıs, Özdemir’e dükkanın önünü kapattığını iddia ederek aracını başka yere park etmesini söyledi. Kadın sürücü, park yasağının bulunmadığı alana aracını bıraktığı sırada, duruma sinirlenen şahıs, araç içerisine girmeye ve Özdemir’e saldırmaya çalıştı. Çevredeki vatandaşların güçlükle tuttuğu şahsın zor sakinleştirilirken o anlarda iş yerinin güvenlik kamerasına anbean kaydedildi.

Mükerrem Özdemir’in eşi Cengiz Özdemir, olayla ilgili, “Eşim, sabah iş yerini açmak için dükkana gelip aracını park etmek istediği sırada, saldıran şahıs eşime arabayı çektirmemeye çalışıyor. Eşim de park edecek başka yer olmayınca yolun kenarına park etmeye çalışıyor” dedi.

Eşim Karakola Gidip Şikayetçi Oldu

Aracın içerisine girmeye ve saldırmaya çalışan şahsı çevredeki vatandaşların tutmaya çalıştığını belirten Özdemir, “Daha sonra eşim karakola gidip şikayetçi oldu. Yol zaten kamu malı, herhangi bir park yasağı olan bir yer değil. Biz gerekli şikayetimizi yaptık. Olay güvenlik kamerasına yansıyor. Şahıs, sürekli aracın içine girmeye çalışarak müdahale ediyor. Eşim tabi korkmuş. Gereken önlemlerimizi aldık. Şehir eşkıyası gibi kendi malı gibi bize yaptırım uygulamaya çalışıyor” diye konuştu.

Özdemir, bir kadını korkutmaya çalışmak ve aracını park ettirmemenin hoş bir şey olmadığını kaydederek, “Benim araçta çocuğum da olabilirdi. Şahıslar kendilerini şehir eşkıyası sandığı için bu şekilde yapmaya çalışıyor. Daha öncede oldu bu tür olaylar” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
Çetin Toksöz 2 ay önce
Bir bayana bu şekilde davranmak çok ayıp bu nasıl bir esnaflık ahlakıdır yetkilerin dikkatine kadına şiddet
Ali Cantez 2 ay önce
Ne olaca ğını söyleyeyim adamı savcı salıverecektir.. Bu durumda herkes kendi adaletini uygulamaya başlayacaktır. O zaman savcı hakimede gerek kalır mı?
Filiz yıldız 2 ay önce
Karabüklü ve bir kadın olarak hiç hoş degil her zaman her yerde bunları duyuyoruz mutlaka buna bir çözüm getirilir düşüncesindeyim
Koray Kamal 2 ay önce
Saldırganın adını neden vermiyorsunuz Karabük Net Haber?
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74