BAŞKAN KÖSE KAPI KAPI GEZİYOR, HALKIN DERDİNİ DİNLİYOR

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse kurduğu Derman ekibiyle vatandaşların kapısını çalarak, sorunlarını, şikayetlerini ve önerilerini dinliyor.

banner73
Safranbolu 17.03.2021, 15:12 17.03.2021, 15:24
885
BAŞKAN KÖSE KAPI KAPI GEZİYOR, HALKIN DERDİNİ DİNLİYOR
banner36

Sosyal belediyecilik kapsamında yeni bir uygulamayı hayata geçiren Safranbolu Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların her türlü sorun, sıkıntı ve taleplerini almak üzere ‘Derman’ adıyla bir ekip kurmuştu.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün yürüttüğü proje kapsamında vatandaşın kapısını çalan ekiplere, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse de katılarak, Kirkille Mahallesi sakinlerinin kapısını çalarak, dertlerini dinledi.

Safranbolu genelinde kapıları çalınan vatandaşlara talep şikâyet ve önerileri soruluyor, vatandaşın şahsi ve kentle ilgili şikayet ve önerileri alınarak, belediyenin ilgili birimlerine iletiliyor.  Mahalle sakinleri, başkan Köse’nin kapılarını çalmasından memnuniyet duyduklarını ifade ederek hizmetin kapıya gelmesinin çok güzel bir uygulama olduğunu belirttiler. 

Başkan Köse, ‘’Ben ve ekip arkadaşlarım daha ulaşılabilir bir belediye olmak için talepleri yerinde almaya devam edeceğiz’’dedi. Kapılarına gidilen vatandaşlara ayrıca su tasarruf aparatı, Türk Bayrağı, Belediye’nin Altın Safran Gazetesi, mahallelere yapılan hizmet broşürü, su tasarrufu konusunda bilgilendirici broşürler ve kurabiye götürüldü.

Yorumlar (2)
Safranbolu 3 hafta önce
Halk ne bilsin ! yanında oturan kişinin eski rotary kulübünün başkanı olduğunu..
Adam 3 hafta önce
Helal sana büyük başkan yolun açık olsun
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74