BAŞKAN KÖSE'DEN YENİ YIL MESAJI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse tüm vatandaşların yeni yılını kutlayan bir mesaj yayımladı.

banner108
Safranbolu 31.12.2020, 12:05
182
BAŞKAN KÖSE'DEN YENİ YIL MESAJI
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse tüm vatandaşların yeni yılını kutlayan bir mesaj yayımladı.

‘’Hem ülkemiz hem de dünyamız için çok zor geçen bir yılı geride bırakıyoruz. 2020, hepimizin hafızasında olduğu gibi tarihte de unutulmayan bir sene olacak.

Ülkemiz için seller, depremler ve doğal afetlerle başlayan 2020’de, pandemi zaten zorda olan şartlarımızı kat be kat ağırlaştırdı. Hayata ve sevdiklerimize tutunmak için kendi normalimizin ötesini keşfetmek zorunda kaldık. Elbette zorlandık; ama ülkemizin içinden geçtiği ekonomik zorluklarla da birleşen bu dönemden hepimiz önemli şeyler de öğrendik.

Bunların en başında ise, bu toprakların yakından tanıdığı, dayanışma ruhunun canlanması geldi. Her mahallenin büyük bir aile olduğunu, bir araya geldiğimizde aşılamaz zannedilen zorluklarla mücadelenin mümkün olabildiğini gördük. 2020 çok zor bir yıl olsa da biz Safranbolumuz için çalışmaya üretmeye devam ettik. Tüm yıl yaşadıklarımız 2021’e daha güçlü birikimle girmemizi sağladı. Önümüzdeki yıl, pandeminin etkilerinin azaldığı ve İnşallah tamamen yendiğimiz bir yıl olmasını diliyorum. Geride bıraktığımız yılın yaralarını sarmak ve iyileşmek için en büyük ilacımız ise birlik, beraberlik ve sevgi olacak. Birbirimize, kentimize ve ülkemize olan sevgimizle çalışıp, yarınlara daha güzel ve kalıcı eserler bırakacağız. 2021 yılının Safranbolumuza, dünyamıza, ülkemize, çalışma arkadaşlarıma ve hemşehrilerime sağlık ve mutluluk getirmesini tüm kalbimle diliyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74