Genel Başkanlığa adaylığını açıklayan Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel’e destek ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. 

Genel Başkanlığa adaylığını açıklayan Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel’e destek ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. 

Karabük’ün her kesiminden yoğun ziyaretçi akınına uğrayan Akyel’e bugün de destek ziyaretleri devam etti.

Özçelik İş Sendikası 15. Dönem Genel Başkan Adayı Recep Akyel’i, Karabük Şubesinde bugün ziyaret ederek destek verenler şu isimlerden oluşuyor;

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çelik ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Karabük İl Başkanı Burak Onur Gündüz ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Zafer Partisi Kurucular Kurul Üyesi, Genel Merkez Teşkilatlandırma Başkan Yardımcısı İlhan Alpboğa, İl Başkanı Sami Tokan, Merkez İlçe Başkanı Recep Özkan ile Ovacık İlçe Başkanı Orhan Alpboğa, Karabük Gazeteciler Dernek Başkanı Metin Kaya ile Yönetim Kurulu Üyeleri, İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Yasin Erdem, Karabük Eskipazarlılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (KESDER) Başkanı İdris Çankaya ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Çelik İş Sendikası Eski Şube Başkanı Taner Canyurt, AK Parti Eskipazar ilçe Başkanı Mustafa Yarkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri.

Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan Adayı Recep Akyel, birkaç gün gibi kısa bir sürede toplumun her kesiminden kendisine yapılan destek ziyaretlerinden son derece memnun olduğunu ifade etti.