OVACIK ŞABAN NAMAL SPOR MYO BİNASINA 6 MİLYON TL ÖDENEK

Mehmet Ali Şahin, Ovacık Şaban Namal Spor MYO Binasının tamamlanıp eğitime açılması için 6 Milyon TL ödenek çıkardı. KBÜ Rektörlüğü ihale yapacak.

Ovacık 19.10.2021, 15:41 19.10.2021, 17:10
2237
OVACIK ŞABAN NAMAL SPOR MYO BİNASINA 6 MİLYON TL ÖDENEK
banner36

26. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurul Üyesi Mehmet Ali Şahin, Ovacık’ta yapımı yarım kalan Spor Meslek Yüksek Okulu Binasının yapımı için 6 Milyon TL ödenek çıkardı.

Hayırsever iş insanı Sedat Namal tarafından Ovacık’ta kaba inşaatı yaptırılan ve Karabük Üniversitesine devir edilen Ovacık Şaban Namal Spor Meslek Yüksek Okulu binasının birkaç yıldır bu durumda bulunmasından rahatsızlık duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin, binanın tamamının yapılması ve önümüzdeki yıl öğrenci kabul edebilmesi için ilgili yerlerden 6 Milyon TL ödenek çıkardığını belirtti.

Şahin konuyla ilgili “Bir süredir yapımı tamamlanamayan Ovacık Spor Meslek Yüksek Okulu için bulunduğumuz girişimler sonucu 6 Milyon TL ödenek çıkardık. Şimdi Karabük Üniversitemizin Rektörlüğü ihale yaparak, bu ödenek ile binanın tamamlanmasını sağlayacaktır. İnşallah önümüzdeki yıl öğrenci kayıtlarına başlayacak olan Meslek Yüksek Okulumuz faaliyete girecektir. Konunun sonuna kadar takipçisiyim.” Dedi.

Yorumlar (4)
Selim 8 ay önce
Keşke hastaneye doktor ataması da yapabilseniz ? Sıra bile alamıyoruz da.
Sinan KORKMAZ 8 ay önce
Sayın Başkanımızdan Allah Razı olsun sadece Ovacık için değil tüm ilçelerimize ve ilimize katkıları büyüktür ve olmaya devam etmektedir. Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin İnşaAllah.
Musa YAMAN 8 ay önce
Değerli büyüğümüz yine sahnede işde böyledir Devlet adamlığı Allah razı olsun. İşde böyledir LİDERLİK. Ben siyasetçi olsam ayda bir istişare ederim.. Mehmet abimiz her zaman bir çıkış yolu bulur...
Mehmet Kurt 8 ay önce
ALLAH RAZİ OLSUN SENDEN BAŞKANIM ALLAH YOKLUĞUNU ARATMASIN SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ALLAHIM SANA UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN ALLAH RAZI OLSUN SENDEN VE VESİLE OLANLARDAN SAYGILARIMLA
banner11
banner12
6
açık
banner125
banner18
banner74