YILIN ÇELİK YAPI ÇÖZÜMLERİ ÖDÜLÜ KARÇEL'İN

KARÇEL, "Yılın Çelik Yapı Çözümleri Markası" ödülünü aldı

Manşet 22.08.2022, 10:53 22.08.2022, 15:03
897
YILIN ÇELİK YAPI ÇÖZÜMLERİ ÖDÜLÜ KARÇEL'İN
banner36

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) bağlı kuruluşu Karabük Çelik Yapı İmalat Sanayi ve Ticaret AŞ (KARÇEL), "Yılın Çelik Yapı Çözümleri Markası" ödülünün sahibi oldu.

KARDEMİR'den yapılan açıklamaya göre, yeni nesil iş ve ekonomi dergisi Strong Bosses tarafından Türkiye marka ve kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri'nin "Yılın Çelik Yapı Çözümleri Markası" kategorisinde KARÇEL, birincilik ödülüne layık görüldü.

Ödül töreninde konuşan KARÇEL Şirket Müdürü Uygar Sezişer, KARÇEL'in KARDEMİR'in bağlı şirketi olduğunu hatırlatarak, "KARDEMİR, Türkiye'nin ilk entegre demir çelik tesisi. KARÇEL de Türkiye'nin ilk çelik yapı imalat fabrikasıdır. Geçen sene arkadaşlarımızın da katkısıyla üretim rekoru kırdık." ifadelerini kullandı.

KARÇEL'in 2021'de Türkiye'de çelik sektöründeki 23 bin 156 ihracatçı firma arasından ihracatta 148. sırada yer aldığı belirtilen açıklamada şu afadelere yer verildi;

"Yeni nesil iş ve ekonomi dergisi STRONG BOSSES tarafından Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri 'YILIN ÇELİK YAPI ÇÖZÜMLERİ MARKASI' kategorisinde şirketimiz Karçel A.Ş., jüride yer alan profesör ve akademisyenler tarafından verilen 9,75 puan ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Türk İş Dünyası içindeki yetenek zenginliğinin, yenilikçiliğin ve yaratıcılığın vurgulandığı programda, Fabrikalar Kuran Fabrika sloganıyla çelik yapı üretiminde adından başarıyla söz ettiren şirketimiz Karçel A.Ş. yoğun ilgi gördü. Şirket Müdürümüz Sayın Uygar Sezişer ödül töreninde yaptığı konuşma ile jüri üyelerine ve sektör paydaşlarımıza teşekkürlerini iletti.

Güçlü ve istikrarlı yönetim anlayışı ile, 2021 yılında kırmış olduğu üretim rekoru ve Türkiye geneli çelik sektöründe 23.156 ihracatçı firma arasından, ihracatta 148. sırada yer alan, Türkiye’de ilklerin firması olarak portföyünde bulundurduğu Nükleer Enerji alanında NET-IC ve AISC sertifikalar ile adından başarıyla söz ettiren şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle birlikte küresel çaptaki gelişmeleri takip ederek üretim ve ihracat çalışmalarına güçlü ve dinamik bir şekilde devam etmektedir.

Karçel A.Ş. Ailesi olarak, bizleri bu ödüle layık gören Strong Bosses Ailesine ve III. Türkiye Lider Marka Ödülleri platformunda yer alan juri üyeleri ile teknik ekibe saygılarımızı sunar; bu başarıda emeği geçen tüm sektör paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz."

Yorumlar (1)
Cenk GEDİKOĞLU 1 ay önce
Sn.Müdürüm, Gerek KARÇEL A.Ş,gerekse de KARABÜKÜMÜZ adına o kadar gurur verici bir konu ki bu,Karabük'ün adını her ne nedenle olursa olsun hiç farketmez böyle gururla anılmasına vesile olan ,dışarda duyuran herkesten Allah razı olsun.Şahsınız da tüm ekip arkadaşlarınızı ve emeği geçenleri kutluyor,başarılarınızın devamını diliyorum.
banner11
banner12
29
açık
banner125
banner18
banner74