VERGİLİ'NİN MEGA PROJESİ BAŞLIYOR

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin "Kesintisiz Ulaşım Projesi" nin ilk ayağı 80 milyon TL ihaleyle start alıyor.

Manşet 26.05.2022, 18:07 26.05.2022, 18:15
4496
VERGİLİ'NİN MEGA PROJESİ BAŞLIYOR
banner131
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin üçüncü dönem projelerinin en önemlisi olan “Kesintisiz Ulaşım Projesi”nin ilk ayağı start alıyor. Başkan Vergili yaklaşık 600 metre olan ve; alt ve üst geçitlerden oluşan Balıklarkayası Projesinin ihalesinin yapıldığını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “ Geçtiğimiz günlerde yaptığımız ihaleye yaşanan fiyat farkları nedeniyle katılan firma olmamıştı. Ancak dün yenilediğimiz ihale sonuçlandı ve yasal süreç başladı. Projemizin maliyeti yaklaşık 80 milyon civarında ve Karabük Belediyesi ölçeğinde bir belediyenin yapması kolay olmayan bir yatırım. Ancak biz verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz. Projenin hayata geçmesiyle bölgede trafik açısından ciddi bir rahatlama olacak. Bunun dışında Kent Orman için yaptığımız ihaleye de katılım olmadı. O ihalemizi de yenileyecek ve Şehir Parkı’ndan sonra Kent Ormanda da Karabüklülere yakışan bir ortam hazırlayacağız. O projemizin bedeli de yaklaşık 20 milyon lira” dedi.

Yorumlar (17)
Buğra Göktürk 1 ay önce
100.yıldaki arapça tabelalar hakkında ne düşünüyorsunuz sayın başkan?
Adem 1 ay önce
Sayın başkan sen karayollari uhdesindeki yola karabuk halkından topladığım vergilerle neyin köprülü kavsagi yada batti ciktisi yapiyorsun daha karabugun butun mahallerinde adam gubi yol yok heryer rezil husra yollarda yol ayrac çizgisi yok en son polis evinden yukarıya stad arkasina asfalt attilar asfalt rezil logar kapaklari ortada yol engebeli finiser denen aleti kullanan kimse bomba kısacası birak sen yapma ulaştırma bakanlığına bağlı kara yolları genel müdürlüğü yapsın karadenizde her ile havalimanı yapanlar karaburun neden çevre yollarını ve kavsaklarini viyadukke ışıklardan kurtarmıyorlar..Sayın başkan hakkımızı helal etmiyoruz sen karabuğün mahallesindeki yolları çöz parkları tamamla héyer arabeks kaldırımları bir boyayin caddelerde yol ayrac cizgikerini ciziniz...oy falan yok...
Saral 1 ay önce
Şimdiye kadar neredeydiniz, birsonraki dönemi veya milletvekilligini garantilemek için bu millete niye zulum ettiniz sayın vergisi.
Ramazan abi 1 ay önce
E tabi seçim yaklaşıyor. Kastamonu gitti aya, biz kaldık yaya. Acilen yeni, istekli, şevkli başkan gerekiyor.
Hulki 1 ay önce
Bu zamana kadar niye beklediniz ki ..bazen diyorum her yıl seçim olsa keşke..
Nazım Tikel 1 ay önce
Yeni seçime bir yıl kala…
Ali Cantez 1 ay önce
Gözümle görmeden inanmam.
Niyazi İncedere 1 ay önce
O evvela Bulak deresi spor komleksini bitirsin Karabükü bitirdi o kompleksi bitirsin TSO nun altındaki dükkanları satsın 100 Yıldaki Belediye kompleksini b.k götürüyor oraları satacaktı noldu.Karnesinde hiç geçen not yok,başarı yok
Karabüklü 1 ay önce
Her zamanki gibi bütün yatırımlar safranboluya,bu yatirimka safranboldakiler iyice rahat ederler
mehmet demir 1 ay önce
Ülke bu kadar ekonomik savaş içinde iken bu kadar israf günah değil mi
Yavuz 1 ay önce
Kastamonu tarafından gelen devlet yoluna bir süre sonra yine ışık şart olmak zorunda. Bizim sürücülerimiz döner kavsak kurallarına vakıf değil. Safranboludan gelen il yolu daha transit geçiş olmuş. Tam tersi olmalıydı. Beyenmedim. Çok kaza olur bu kavsakta. Emniyetin önünde, devlet yolu üzerinde belediye otobüsü durağı var yine. Zaten 2 şerit, hepten devlet yolu daralmış.
Adsız Cengaver 1 ay önce
ya başkan bırak orayı en önemli trafik sorunu olan şehir merkezindeki kardemir kavşağını yap postane kavşağına çözüm bul yollar berbat asfaltlar berbat bunlara çözüm bul
Recep Yılmaz 1 ay önce
Kesintisiz Karabük merkeze yeşillik nefes molası yer istiyoruz,neden Karabükün iç meseleleri ile bir şeyler yapılmıyorda boyunuzdan büyük işlerle uğraşıyorsunuz,yol,su kaldırımları yapın yeter..
Vergisiz 1 ay önce
Keşke başkan daha önce Kardemir kavşağına mudahele etseydi.
karabük78 1 ay önce
köprü başından öteye bir çivi çakmıyosun su faturasını yazmaya 4 aydır gelen bile yok adamın yoksa benı al işe ben yazarım faturaları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
22
açık
banner125
banner18
banner74