VERGİLİ MİLLETVEKİLLİ ADAYLIĞINA MI HAZIRLANIYOR?

Başkan Rafet Vergili tüm ilçelerin bayramlaşma programlarına katılarak, herkesle bayramlaşıyor. "Vergili Milletvekilliğine mi hazırlanıyor?" sorusu gündemde.

Manşet 04.05.2022, 00:28 04.05.2022, 01:07
2043
VERGİLİ MİLLETVEKİLLİ ADAYLIĞINA MI HAZIRLANIYOR?
banner36

2009 Yılından bu yana kesintisiz üç dönem ve 13 yıldır Karabük Belediye Başkanlığı yapan Rafet Vergili, yavaş yavaş sahalara inmeye başladı.

Partisinin bayramlaşma programları kapsamında Karabük merkezin yanısıra Yenice, Eskipazar ile Safranbolu'da bayramlaşmalara katılan ve gittiği ilçelerde sokaklardaki vatandaşlarla da bayramlaşan Rafet Vergili, "milletvekili adaylığına mı hazırlanıyor?" sorusunu gündeme getirdi.

Karabük halkı tarafından sevilen, şehir tarihinde bir ilki başararak 3 dönem üst üste Belediye Başkanlığını kazanan Rafet Vergili'nin bayramlaşmalar nedeniyle sahalara inmesi ve halka buluşması dikkatlerden kaçmayarak, siyaset kulisleri de hareketlendirdi.

2023 Haziranın'da yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili adayı olacağı yönünde güçlü tahminler yürütülen siyaset kulislerde, şimdi ise Rafet Vergili'nin MHP'den mi yoksa ittifak içinde AK Partiden mi aday olacağı tartışmaları başladı.

Başkan Vergili ise milletvekili adayı olup olmayacağı yönünde hiçbir renk vermiyor.  

Yorumlar (16)
Rıfat 2 hafta önce
Bu Rafet geçen sene Torpille işci almayacağız tüm belediyelere örnek olacağız demişti,işe ihyacı olan bin kişiden fazla Karabüklü bir ümitle sınava girdi,ardından bu sözde milliyetci rafet vergili Karabük Belediyesine torpilin kralını yapıp işci alımını gerçekleştirdi.
Türkiye'de 81 İl 973 İlçe var,Karabük belediyesi hariç işci alım sonuçlarını yorumlara kapalı yapan başka bir belediye yok.Halk tepki gösterdi olay fazla büyümesin diye Belediyenin sosyal medya hesaplarını yorumlara kapalı yaptı.
Sayın Vergili milletvekili adayı olur mu bilinmez ama ilk önce sözünü tutan siyasetci olmayı öğrensin.2008li yıllarda ki vergiliden eser yok.
RIFAT 1 hafta önce
İş başvurusu yapmadım.Yazdıklarımda belki yanlışlık vardır,bir yetkili belki gelir yazıma gereken cevabı verir diye kontrol ediyorum ancak senden başka yazıma cevap veren olmamış sende boş yazmışsın.
kızıl elma 2 hafta önce
İŞE GİRSEYDİN TORPİ YOKTU DEMİ
vergiliyi millet vekili olarak istemioruz 2 hafta önce
Karabuk
Halk 2 hafta önce
ÜLKEYE BAK
Tarım ülkesi desen,değil
Sebze,meyve fiyatına bak
Hayvancılık ülkesi desen,değil
Et fiyatına bak!
Sanayii ülkesi desen,değil
Oto fiyatına bak!
Enerji havzalarında, enerji terminali desen,değil
Benzin fiyatına bak!
Potansiyel genç nüfuslu ülke desen,değil
İşsizliğe bak!
selahattin 2 hafta önce
önce 5000 evlerin su işini halletsin sn başkan.3 aydır su parası yazılmıyor fatura gelmiyor sisitem arızalı .e belediye sistemi çalışmıyor.bazı mahaller yazılmış bazıları duruyor.sonra vekil olabilir beni ilgilendirmiyor orası,
Ali Cantez 2 hafta önce
Hiç güleceğim yoktu..
Adem 2 hafta önce
100 metrelik çarşıyı otopark cehennemine çevirdiler kar yağdı 5000 evler içi 100.yıl içi kepazelik ne yüz bilmem
Rambo 2 hafta önce
Chp yi ekarte etme çabası.
Hulki 2 hafta önce
Hiç şaşırmam
huseyin can 2 hafta önce
BESBİNEVLERDE OTURUYORUM SAYİN RAFET BASKANİMİ CANİ GONULDEN SEVİYORUM.İSTEGİM ŞUKİ BESBİNEVLERDEN SAFRANBOLUYA OTOBUS SEFERLERİ BASLATSİN LUTFEN.
GÜNGÖR 2 hafta önce
vergili sadece göz boyayarak üç dönem geçirdi.yollar berbat içme suyu kalitesi yok,kent tozdan , yağmurda adeta çamurdan geçilmiyor ve bu millet sırf akp den biri seçilmesin diye buna üç dönemdir çalışmadığı halde oy veriyor.
Çağdaş 2 hafta önce
Şu andaki milletvekillerinden daha iyi olacağından eminim
bir bilen adam 2 hafta önce
sayın vergili'nin böyle bir hataya düşmemesini arzu ederim. yoksa kariyerini kötü sonlandırır, diye düşünüyorum. onu çok seviyoruz, belediye başkanı olarak kalmasını arzu ederiz.
Delm 2 hafta önce
Her zaman yanındayız.
Ali Cantez 2 hafta önce
Siz (delm) hava kirliliğini trafik sorununu kireçli suları şehir içi otopark problemini ve dahası köstebek yuvasına dönmüş yollardan şikayetçi değilseniz Ya karabük'te ikamet etmiyorsunuzdur yada görme azanın yoktur! Reis havalimanı yapacaktı Safranbolu ya kesintisiz yol projesi vardı.. Ne oldu fos..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
12
az bulutlu
banner125
banner18
banner74